tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polaris robi kolejne zakupy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polaris robi kolejne zakupy

Autor: Beavis 2015.02.19, 09:37 Drukuj

Amerykański koncern Polaris ogłosił przejęcie firmy Hammerhead, która zajmuje się produkcją i sprzedażą niedużych pojazdów terenowych.

Bardzo wiele dzieje się u amerykańskiego Polarisa. Pod koniec zeszłego roku Polaris kupił specjalistów od pojazdów elektrycznych (Brammo), momentalnie wdrażając zakupioną technologię w marki ze swojego portfolio. Dodatkowo w tym roku sporym echem odbiła się prezentacja nowego modelu z gamy Indiana (Chief Dark Horse). Kolejnym krokiem jest przejęcie spółki Hammerhead produkującej niedrogie, rekreacyjne pojazdy terenowe. Hammerhead produkuje głównie w Chinach, a ich fabryka znajduje się w niedużej odległości od chińskiego oddziału Polarisa. 

NAS Analytics TAG

Z informacji prasowej, po odfiltrowaniu wzajemnych uniesień ze strony Polarisa i Hammerhead, wynika, że Hammerhead na chwilę obecną pozostanie organizacyjnie niezależny do giganta z Ameryki.

I, tak jak w przypadku zakupu Brammo, powyższe jest dobrą informacją z perspektywy przeciętnego klienta. Zaplecze logistyczne, serwisowe i finansowe pozwoli Polarisowi dystrybuować nowe produkty (motocykle elektryczne, "tanie" quady) poprzez swoją ogólnoświatową sieć. Dzięki temu taki Hammerhead może kiedyś trafić do Polski i będzie można kupić go bez strachu, wiedząc, że za marką stoi ogromny koncern. 

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr