tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polaris robi kolejne zakupy Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polaris robi kolejne zakupy

Autor: Beavis 2015.02.19, 09:37 Drukuj

Amerykański koncern Polaris ogłosił przejęcie firmy Hammerhead, która zajmuje się produkcją i sprzedażą niedużych pojazdów terenowych.

Bardzo wiele dzieje się u amerykańskiego Polarisa. Pod koniec zeszłego roku Polaris kupił specjalistów od pojazdów elektrycznych (Brammo), momentalnie wdrażając zakupioną technologię w marki ze swojego portfolio. Dodatkowo w tym roku sporym echem odbiła się prezentacja nowego modelu z gamy Indiana (Chief Dark Horse). Kolejnym krokiem jest przejęcie spółki Hammerhead produkującej niedrogie, rekreacyjne pojazdy terenowe. Hammerhead produkuje głównie w Chinach, a ich fabryka znajduje się w niedużej odległości od chińskiego oddziału Polarisa. 

__________________________________________

Z informacji prasowej, po odfiltrowaniu wzajemnych uniesień ze strony Polarisa i Hammerhead, wynika, że Hammerhead na chwilę obecną pozostanie organizacyjnie niezależny do giganta z Ameryki.

I, tak jak w przypadku zakupu Brammo, powyższe jest dobrą informacją z perspektywy przeciętnego klienta. Zaplecze logistyczne, serwisowe i finansowe pozwoli Polarisowi dystrybuować nowe produkty (motocykle elektryczne, "tanie" quady) poprzez swoją ogólnoświatową sieć. Dzięki temu taki Hammerhead może kiedyś trafić do Polski i będzie można kupić go bez strachu, wiedząc, że za marką stoi ogromny koncern. 

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę