tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polaris robi kolejne zakupy Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Polaris robi kolejne zakupy

Autor: Beavis 2015.02.19, 09:37 Drukuj

Amerykański koncern Polaris ogłosił przejęcie firmy Hammerhead, która zajmuje się produkcją i sprzedażą niedużych pojazdów terenowych.

Bardzo wiele dzieje się u amerykańskiego Polarisa. Pod koniec zeszłego roku Polaris kupił specjalistów od pojazdów elektrycznych (Brammo), momentalnie wdrażając zakupioną technologię w marki ze swojego portfolio. Dodatkowo w tym roku sporym echem odbiła się prezentacja nowego modelu z gamy Indiana (Chief Dark Horse). Kolejnym krokiem jest przejęcie spółki Hammerhead produkującej niedrogie, rekreacyjne pojazdy terenowe. Hammerhead produkuje głównie w Chinach, a ich fabryka znajduje się w niedużej odległości od chińskiego oddziału Polarisa. 

Z informacji prasowej, po odfiltrowaniu wzajemnych uniesień ze strony Polarisa i Hammerhead, wynika, że Hammerhead na chwilę obecną pozostanie organizacyjnie niezależny do giganta z Ameryki.

I, tak jak w przypadku zakupu Brammo, powyższe jest dobrą informacją z perspektywy przeciętnego klienta. Zaplecze logistyczne, serwisowe i finansowe pozwoli Polarisowi dystrybuować nowe produkty (motocykle elektryczne, "tanie" quady) poprzez swoją ogólnoświatową sieć. Dzięki temu taki Hammerhead może kiedyś trafić do Polski i będzie można kupić go bez strachu, wiedząc, że za marką stoi ogromny koncern. 

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę