Motocross kontra Skicross
Jeśli ktoś z redakcji Ścigacz.pl wjechałby motocyklem na stok narciarski, prawdopodobnie skończyłoby się to w więzieniu i na nauce robienia broni z grzebienia.
Reklama
Kalendarz dla motocyklisty na rok 2026 Gwiazdy MotoGP.
Duży 42x30 cm. 79 zł WYSYŁKA GRATIS!
Kalendarz motocyklowy na rok 2026 ścienny, przedstawiający najważniejszych bohaterów tego sezonu MotoGP. Marc Marquez, Jorge Martin, Johann Zarco, Raul Hernandez, Fabio Quartararo, Franco Morbidelii, Pedro Acosta, Pecco Bagnaia, Marco Bezzecchi, Alex Marquez i inni w obiektywnie Łukasza Świderka, polskiego fotografa w MotoGP
KUP TERAZ. WYSY£KA GRATIS »
Niemniej jednak, zupełnie bezpieczni, możemy oglądać, jak robi to ktoś inny. Ophelie David, mistrzyni świata w Skicrossie podejmuje walkę z dwoma motocrossowcami. Na torze skicrossowym. Na śniegu. Jeszcze raz - narciarka vs motocykliści. Na śniegu. Jak takie starcie może nie być ekscytujące? Zwróćcie uwagę na tempo wyścigu, zwłaszcza tempo w jakim porusza się Ophelie. Widzieliśmy już wiele fajnych pojedynków na śniegu, np. walkę motocykla, skutera śnieżnego i samochodu, ale Skicross kontra Motocross zajmuje dość wysokie miejsce w rankignu.







Komentarze
Poka¿ wszystkie komentarze