tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocross kontra Skicross
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocross kontra Skicross

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.02.16, 10:52 Drukuj

Jeśli ktoś z redakcji Ścigacz.pl wjechałby motocyklem na stok narciarski, prawdopodobnie skończyłoby się to w więzieniu i na nauce robienia broni z grzebienia.

NAS Analytics TAG

Niemniej jednak, zupełnie bezpieczni, możemy oglądać, jak robi to ktoś inny. Ophelie David, mistrzyni świata w Skicrossie podejmuje walkę z dwoma motocrossowcami. Na torze skicrossowym. Na śniegu. Jeszcze raz - narciarka vs motocykliści. Na śniegu. Jak takie starcie może nie być ekscytujące? Zwróćcie uwagę na tempo wyścigu, zwłaszcza tempo w jakim porusza się Ophelie. Widzieliśmy już wiele fajnych pojedynków na śniegu, np. walkę motocykla, skutera śnieżnego i samochodu, ale Skicross kontra Motocross zajmuje dość wysokie miejsce w rankignu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę