tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Trochę ¶niegu latem, czyli crossówki na g±sienicach Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Trochę ¶niegu latem, czyli crossówki na g±sienicach

Autor: Alonzo 2016.06.16, 09:00 Drukuj

Rodzina Godfrey (stojąca za filmowymi edycjami Nitro Circus) zabiera kilka przerobionych offroadówek na stok narciarski.

Są Husqvarny wyposażone w gąsienice Timbersled, są UTV-y Polarisa i w końcu jest rodzina Godfrey - ta sama, która zajmowała się produkcją i występowała w filmach z serii Nitro Circus. Fakt, mamy praktycznie środek lata i o zimie już zapomnieliśmy, ale przyznacie, że w taki sposób o zimie można sobie od czasu do czasu przypomnieć.

~~~~~------~~~~~

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę