tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Trochę śniegu latem, czyli crossówki na gąsienicach

Trochę śniegu latem, czyli crossówki na gąsienicach

Autor: Alonzo 2016.06.16, 09:00 Drukuj

Rodzina Godfrey (stojąca za filmowymi edycjami Nitro Circus) zabiera kilka przerobionych offroadówek na stok narciarski.

Są Husqvarny wyposażone w gąsienice Timbersled, są UTV-y Polarisa i w końcu jest rodzina Godfrey - ta sama, która zajmowała się produkcją i występowała w filmach z serii Nitro Circus. Fakt, mamy praktycznie środek lata i o zimie już zapomnieliśmy, ale przyznacie, że w taki sposób o zimie można sobie od czasu do czasu przypomnieć.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę