tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skuter śnieżny vs snowboard - zima już za rogiem! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skuter śnieżny vs snowboard - zima już za rogiem!

Autor: Beavis 2015.10.21, 15:58 Drukuj

Jedni ubolewają, że sezon motocyklowy zbliża się powoli ku końcowi, inni zacierają ręce.

Osobiście należę do tej drugiej grupy i już nie mogę się doczekać, kiedy przypnę deski do nóg. Czasami po prostu trzeba minimalnie odpocząć od motocykli, chociażby po to by na nowo poczuć wewnętrzną, palącą potrzebę wskoczenia za stery z pierwszymi promieniami wiosennego słońca.

W klipie poniżej spotyka się dwóch specjalistów - snowboardzista Travis Rice i snowmobilista Dan Adams. Całkiem przy okazji zaznaczę, że pierwszy z nich był jedną z gwiazd niesamowitego filmu "The Art of Flight", który kilka lat temu można było oglądać na ekranach kin (jeśli przegapiliście, warto nadrobić i nakręcić się na zimowy sezon).

Zobaczcie jak Rice i Adams popisują się swoimi umiejętnościami:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę