tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wheelie na lodzie - kolejny rekord pobity Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wheelie na lodzie - kolejny rekord pobity

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.02.09, 10:52 Drukuj

Po tym, jak Robert Gull pobił rekord Ryana Suchanka w jeździe na jednym kole po lodzie, Ryan nie mógł po prostu tak tego zostawić. Gull ustanowił tutaj liczbę wyjściową w wysokości 184 km/h, ale spieszymy donieść, że rekord ten został właśnie pobity przez Pana Suchanka i teraz w księdze rekordów Guinnessa po hasłem "Wheelie Na Lodzie" (najwyraźniej to dość popularne zagadnienie) widnieje liczba 188 km/h. Sam bohater stwierdził, że tuż po minięciu miejsca pomiarowego, prędkość  motocykla wynosiła grubo ponad 200 km/h, ale ostatecznie rekord wynosi 117 mil na godzinę.

NAS Analytics TAG

Warto, a nawet trzeba dodać, że Ryan Suchanek jest miłośnikiem bicia rekordów, zapalonym motocyklistą i stunterem i nie byłoby w tym nic niecodziennego gdyby nie fakt, że kilka lat temu w tragicznym wypadku... stracił nogę. Mówcie co chcecie, ale o Ryanie nie można powiedzieć, że jest "niepełnosprawny". Nie jeśli jeździ na gumie po lodzie.

Fot. Ryan Suchanek Facebook

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę