tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 14 kilometrów rowerem na jednym kole Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

14 kilometrów rowerem na jednym kole

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.02.25, 10:20 2 Drukuj

Myślicie, że się pomyliliśmy, prawda? Otóż nie. Po pierwsze, poniżej zobaczycie czternastokilometrowe wheelie na rowerze, za którego sterami zasiada jeden z członków Supermoto Trolls.
NAS Analytics TAG
Po drugie, wczoraj zaprezentowaliśmy Wam poradnik fizycznego przygotowania się do sezonu offroadowego, a 14 km na jednym kole roweru wydaje się nam całkiem nieźle wpisywać w założenia treningu. Tak długie wheelie zajęło 51 min. Polecamy posłuchać komentarza autora na końcu. Co ciekawe, gość chciał przejechać tylko 4 kilometry, ale zdecydował się jechać dalej, a skończył tylko dlatego, że skończyła się droga.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę