tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czarny ld - zimowa zmora motocyklistw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czarny ld - zimowa zmora motocyklistw

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2013.12.18, 11:45 10 Drukuj

Czarny lód to strasznie wredna sprawa, bo na pierwszy rzut oka go nie widać, a działa w zasadzie jak normalny lód, co dla wszystkich, którzy poruszają się jednośladami oznacza rychłą glebę. Zjawisko to najczęściej ma miejsce zimą, kiedy mgła opada na ziemię, która natychmiast zamarza.

NAS Analytics TAG

To tworzy super-śliską powierzchnię na asfalcie, o czym przekonać się mógł bohater tego filmu, który po prostu dojeżdżał do skrzyżowania i lekko wyhamował. Koło natychmiast straciło przyczepność, co doprowadziło do gleby. Warto przyjrzeć się też reakcji przechodniów i pomocy, którą zaoferowali.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Poka wszystkie komentarze
Autor:. 18/12/2013 12:28

Ziemia natychmiast zamarza? :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr