tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czarny lód - zimowa zmora motocyklistów NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czarny lód - zimowa zmora motocyklistów

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.12.18, 11:45 10 Drukuj

Czarny lód to strasznie wredna sprawa, bo na pierwszy rzut oka go nie widać, a działa w zasadzie jak normalny lód, co dla wszystkich, którzy poruszają się jednośladami oznacza rychłą glebę. Zjawisko to najczęściej ma miejsce zimą, kiedy mgła opada na ziemię, która natychmiast zamarza.
NAS Analytics TAG
To tworzy super-śliską powierzchnię na asfalcie, o czym przekonać się mógł bohater tego filmu, który po prostu dojeżdżał do skrzyżowania i lekko wyhamował. Koło natychmiast straciło przyczepność, co doprowadziło do gleby. Warto przyjrzeć się też reakcji przechodniów i pomocy, którą zaoferowali.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:. 18/12/2013 12:28

Ziemia natychmiast zamarza? :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę