tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zbroja Scott Softcon 2 Jacket Protector [opis, opinia, recenzja video]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zbroja Scott Softcon 2 Jacket Protector [opis, opinia, recenzja video]

Autor: Barry 2019.08.12, 19:30 Drukuj

Scott Softcon 2 daje obietnicę wysokiej ochrony przed uderzeniami, ale przy tym obiecuje też doskonałe dopasowanie, pełną wygodę użytkowania, nieograniczone ruchy, przewiewność i lekkość… Czy te wszystkie obietnice zostały spełnione?

Scott Softcon 2 Jacket Protector wyraźnie różni się od innych zbroi, buzerów, czy kamizelek ochronnych, a to za sprawą zestawu lekkich, elastycznych i bardzo skutecznych ochraniaczy D3O. I to właśnie w ochraniaczach D30 tkwi tutaj klucz do sukcesu. Ich ważną cechą jest pełna elastyczność połączona z natychmiastowym twardnieniem materiału w chwili uderzenia. 

Nie owijając w bawełnę odpowiem od razu na pytanie postawione we wstępnie – tak, zbroja Softcon 2 marki Scott spełnia wszystkie obietnice, o których sprzedawca opowiadał w sklepie i o których producent pisze na stronie. Poniżej nasza krótka, filmowa prezentacja i recenzja Softcon 2 Jacket Protector:

Więcej o produktach marki Scott na stronie polskiego importera

Zbroja jest kompatybilna ze stabilizatorami szyi. Ochraniacze ramion i łokci są wyjmowane. Dodatkowe ochraniacze z pianki znalazły się na wysokości żeber i bicepsów. Od wewnętrznej strony przeciwpotne panele na siatce 3D. Zapięcie na boczny zamek błyskawiczny i u góry dodatkowo na rzep.

Gdzie kupić? Lista dystrybutorów na stronie polskiego importera

Zbroja Scott Softcon 2 to z jednej strony świetna ochrona kręgosłupa, klatki piersiowej, ramion, łokci i przedramion, z drugiej strony nieskrępowane ruchy, doskonałe dopasowanie, lekkość i przewiewność. Trzeba jedynie pamiętać, że tego typu produkty zapewniają ochronę przed uderzeniami, a nie przed tarciem. Prawidłowo powinniśmy stosować taką zbroję jako dodatkową warstwę, zakładając ją np. pod kurtkę tekstylną lub kombinezon, które w razie wypadku zapewnią ochronę przed tarciem.

Więcej o produktach marki Scott na stronie polskiego importera

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę