tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kask Scott 550 Hatch - nie tylko do motocrossu NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kask Scott 550 Hatch - nie tylko do motocrossu

Autor: Redakcja 2018.02.07, 16:40 Drukuj

Znakomita wentylacja, dwa innowacyjne systemy bezpieczeństwa i niska masa - kask Scott 550 Hatch ma wszystko to, czego potrzebujesz podczas pokonywania bezdroży.

Scott 550 Hatch to świetny kask przeznaczony do motocrossu lub lekkiego enduro. Tym, co naprawdę może się spodobać, jest doskonała wentylacja, która bywa bardzo przydatna podczas pokonywanie trudnych off-roadowych odcinków lub w czasie sportowej rywalizacji.

NAS Analytics TAG

System zarządzania chłodzeniem

Wentylację w kasku Scott 550 Hatch nazwano "systemem zarządzania chłodzeniem" bez cienia przesady - optymalny przepływ powietrza był dla projektantów kasku zadaniem kluczowym. W chłodniejsze dni lub podczas dłuższych wyjazdów można zainstalować w otworach wentylacyjnych specjalne, dołączone do kasku wkładki z gąbki, które zmniejszą przepływ powietrza.

Więcej informacji o produkcie na stronie polskiego importera - JG Sport

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Ogromną zaletą kasku 550 Hatch są aż dwa systemy bezpieczeństwa, które mają za zadanie wspomagać skorupę i wypełnienie podczas upadków, których przecież w terenie nie brakuje.

O ochronę głowy dbają natomiast dwie technologie: MIPS i Conehead. MIPS to innowacyjny system, wzorowany na budowie ludzkiej czaszki. Wykorzystuje specjalny materiał o niskim współczynniku tarcia, umieszczony wewnątrz skorupy. Podczas upadku pozwala on głowie na niewielki ruch, co zapobiega gwałtownemu blokowaniu kręgów, chroniąc przed urazami.

System Conehead odpowiada za optymalny rozkład siły uderzenia podczas upadku. Dwie warstwy wypełnienia o dwóch różnych gęstościach, sprasowane są ze sobą stożkowanymi powierzchniami, co w czasie kompresji wywołanej uderzeniem w skorupę, rozprasza energię na boki.

Komfort

Kask Scott 550 Hatch, dla zachowania maksymalnego komfortu, posiada wyjmowane wkładki policzkowe i wyściółkę, które bez problemu można prać w pralce. Zaletą kasku jest także niska waga, wynosząca 1300 g.

Cena: 989 zł

Więcej informacji o produkcie na stronie polskiego importera - JG Sport

Widoczne na zdjęciach gogle to model Scott Prospect.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_p//odstr"
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę