tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gogle motocyklowe Scott Prospect (opis, cena)

Gogle motocyklowe Scott Prospect (opis, cena)

Autor: Redakcja 2018.02.02, 10:19 Drukuj

Nowoczesne technologie w goglach Scott Prospect pozwalają nie tylko na świetne dopasowanie do twarzy i kasku. Poprawiają także pole widzenia i skutecznie zapobiegają parowaniu.

Gogle Scott Prospect stworzono, by zaspokoić najwyższe wymagania zawodowców. Ich wygoda, w połączeniu z zastosowanymi technologiami, daje pewność, że w każdych warunkach można na nie liczyć.

Uwagę zwraca m.in. duża powierzchnia wizjera, co gwarantuje szerokie pole widzenia. Co ważne, wizjer wyposażony jest w specjalny system blokujący, co zapewnia jego stabilność i zapobiega wypadnięciu nawet podczas ekstremalnych ewolucji w trudnym terenie.

Charakterystycznym elementem gogli Prospect są przegubowe uchwyty, które łączą ramkę z szerokim, antypoślizgowym paskiem. Rozwiązanie to wyraźnie poprawia dopasowanie gogli do kasku.

Więcej o odzieży marki Scott na stronie polskiego importera - JG Sport

Gogle wyposażone są w przemyślany system NoFog, którego zadaniem jest zapobieganie parowaniu wizjera. Sam wizjer wykonano w technologii TruView, co w praktyce daje nam znakomitą ostrość widzenia i chroni przed szkodliwymi promieniami UV.

Gogle Scott Prospect dobrze przylegają i znakomicie dopasowują się do twarzy dzięki zastosowaniu dwóch warstw pianki i jednej warstwy polaru. Bardzo staranne wykonanie, kilka przemyślanych rozwiązań i materiały z górnej półki - to wszystko sprawia, że produkt zdecydowanie jest wart swojej ceny.

Gogle Prospect marki Scott dostępne są aż w 10 wersjach kolorystycznych.

Cena: 380 zł

Więcej informacji o produkcie na stronie polskiego importera - JG Sport

Widoczny na zdjęciach kask to model Scott 550 Hatch

Kask Scott 550 Hatch i Gogle motocyklowe Scott Prospect 04 Kask Scott 550 Hatch i Gogle motocyklowe Scott Prospect 12
Kask Scott 550 Hatch i Gogle motocyklowe Scott Prospect 01 Kask Scott 550 Hatch i Gogle motocyklowe Scott Prospect 05
Kask Scott 550 Hatch i Gogle motocyklowe Scott Prospect 08 Kask Scott 550 Hatch i Gogle motocyklowe Scott Prospect 03
Kask Scott 550 Hatch i Gogle motocyklowe Scott Prospect 11 Kask Scott 550 Hatch i Gogle motocyklowe Scott Prospect 07
Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę