tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gogle motocyklowe Scott Prospect (opis, cena)
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gogle motocyklowe Scott Prospect (opis, cena)

Autor: Redakcja 2019.06.21, 12:09 Drukuj

Nowoczesne technologie w goglach Scott Prospect pozwalają nie tylko na świetne dopasowanie do twarzy i kasku. Poprawiają także pole widzenia i skutecznie zapobiegają parowaniu. Na rynek trafiła właśnie najnowsza kolekcja Scott Prospect 2020!

Gogle motocyklowe Scott Prospect stworzono, by zaspokoić najwyższe wymagania zawodowców. Ich wygoda, w połączeniu z zastosowanymi technologiami, daje pewność, że w każdych warunkach można na nie liczyć.

NAS Analytics TAG

Uwagę zwraca m.in. duża powierzchnia wizjera, co gwarantuje szerokie pole widzenia. Co ważne, wizjer wyposażony jest w specjalny system blokujący, co zapewnia jego stabilność i zapobiega wypadnięciu nawet podczas ekstremalnych ewolucji w trudnym terenie.

Charakterystycznym elementem gogli Prospect są przegubowe uchwyty, które łączą ramkę z szerokim, antypoślizgowym paskiem. Rozwiązanie to wyraźnie poprawia dopasowanie gogli do kasku.

Więcej o odzieży marki Scott na stronie polskiego importera - JG Sport

Gogle wyposażone są w przemyślany system NoFog, którego zadaniem jest zapobieganie parowaniu wizjera. Sam wizjer wykonano w technologii TruView, co w praktyce daje nam znakomitą ostrość widzenia i chroni przed szkodliwymi promieniami UV.

Gogle Scott Prospect dobrze przylegają i znakomicie dopasowują się do twarzy dzięki zastosowaniu dwóch warstw pianki i jednej warstwy polaru. Bardzo staranne wykonanie, kilka przemyślanych rozwiązań i materiały z górnej półki - to wszystko sprawia, że produkt zdecydowanie jest wart swojej ceny. Scott Prospect są wyborem wielu zawodników.

Gogle Prospect marki Scott dostępne są w licznych wersjach kolorystycznych. Na rynek trafiła właśnie najnowsza kolekcja Scott Prospect 2020.

Cena: 380 zł

Więcej informacji o produkcie na stronie polskiego importera - JG Sport

Widoczny na zdjęciach kask to model Scott 550 Hatch

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr