tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zawyone ceny benzyny u progu sezonu. Warto szuka taszych stacji!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zawyone ceny benzyny u progu sezonu. Warto szuka taszych stacji!

Autor: Janusz Bbenek 2020.02.16, 11:59 1 Drukuj

W ostatnim czasie ceny hurtowe paliwa mocno spadły, co jednak nie przełożyło się na ceny detaliczne na dużych stacjach sieciowych. Na początku sezonu można więc łaskawszym okiem spojrzeć w stronę niewielkich stacji prywatnych, na których paliwo może być tańsze nawet o 20 groszy na litrze. 

Aktualnie cena benzyny na stacjach do średnio ok. 4,92 zł za litr. jednocześnie hurtowe ceny paliwa spadły o ponad 20 groszy. Duże stacje nie obniżyły cen detalicznych, za to podniosły swoje marże. Na tym wszystkim traci oczywiście klient. 

NAS Analytics TAG

Niektóre małe stacje prywatne wyłamały się jednak i wyraźnie obniżyły ceny, rekompensując mniejszą marżę większą liczbą klientów. Można tam kupić zarówno benzynę, jak i olej napędowy nawet o 20 gr na litrze taniej. Mijając poszczególne stacje zwróćcie uwagę na ceny - różnice mogą być naprawdę konkretne. 

Oczywiście w przypadku motocyklowych zbiorników paliwa różnice nie będą tak odczuwalne, ale jeśli jeszcze nie odkopaliście sprzętów po łagodnej zimie i póki co używacie głównie katamaranów, warto mieć to na uwadze. To nawet 20 zł do przodu na stu litrach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr