tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha wituje 20 lat legendarnego maksi skutera - oto mocno limitowany TMAX 20th Anniversary
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha wituje 20 lat legendarnego maksi skutera - oto mocno limitowany TMAX 20th Anniversary

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.03.04, 20:50 Drukuj

Yamaha TMAX na zawsze zmieniła oblicze i postrzeganie skuterów, a teraz producent świętuje 20. urodziny legendarnego maksi skutera.

Yamaha TMAX pojawiła się na rynku w 2001 roku. Połączyła wszystkie najlepsze cechy maksi skutera i osiągi godne motocykla. Pierwsza generacja miała silnik o pojemności 499 cm3 i rozpędzała się do 160 km/h. W ślad za Yamahą poszli inni producenci, ale król jest tylko jeden i nie zamierza oddawać tronu. Obecnie Yamaha TMAX jest oferowana z silnikiem o pojemności 562 cm3, a jego maksymalna moc wynosi 47,5 KM. W ciągu 20 lat model TMAX trafił do prawie 300 tysięcy klientów.

NAS Analytics TAG

Yamaha TMAX 560 ma oświetlenie LED, kontrolę trakcji, dwupoziomowy tryb D-MODE, który oferuje płynność w mieście i sportowe wrażenia poza nim, a schowek jest w stanie pomieścić dwa kaski typu jet. System bezkluczykowy zapewnia wygodną obsługę, a zegary łączą analogowe wskaźniki z wyświetlaczem TFT.

Yamaha TMAX na 20. urodziny modelu jest wyjątkowa i bogato wyposażona. Elementy karoserii wykonano z włókna węglowego, ale w każdej z 560 sztuk jest inny wzór splotu, dzięki czemu każda z nich jest wyjątkowa. Z włókna węglowego wykonano panele nadwozia w kształcie bumerangu, przedni błotnik i osłonę termiczną. Żółte akcenty nawiązują do jasnożółtej kolorystyki pierwszego modelu.

Na wyposażeniu znalazły się takie gadżety jak podgrzewana kanapa z żółtymi szwami i podgrzewane manetki. Oczywiście nie zabraknie akcentu w postaci logo 20th Anniversary, a także tabliczki z unikalnym numerem. Specjalny kolor Tech Graphite podkreśla dynamiczny wygląd TMAXa.

Jak zdobyć urodzinową wersję Yamahy TMAX? Już 31 marca 2021 roku zostanie uruchomiony system zamówień online. Wkrótce zostaną ogłoszone szczegóły procesu zamawiania i zapewne wtedy również poznamy cenę Yamahy TMAX 20th Anniversary.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr