tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha R1 i maksymalna prędkość na niemieckiej autostradzie [VIDEO] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha R1 i maksymalna prędkość na niemieckiej autostradzie [VIDEO]

Autor: Janusz Bębenek 2019.12.06, 14:32 Drukuj

Dla części z was jest to znajomy kokpit i znajomy widok - w końcu Yamaha R1 to jeden z najpopularniejszych superbike’ów na rynku. Jeśli jednak cyfry pojawiające się na prędkościomierzu również są wam bliskie i robicie to na polskich drogach publicznych, to chyba lepiej się tym nie chwalić. Tutaj akurat mamy przejazd po niemieckim Autobahnie, gdzie teoretycznie 299 km/h (licznikowo, realnie być może szybciej) nie jest zakazane, ale na pewno niezalecane. A dla tych, którzy zawsze jeżdżą zgodnie z przepisami, taka ciekawostka ze świata absurdalnych prędkości.

 

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę