tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyścig w poniedziałek lub wtorek - zaskakujące plany organizatorów MotoGP NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyścig w poniedziałek lub wtorek - zaskakujące plany organizatorów MotoGP

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.14, 10:17 Drukuj

Niedawna katastrofa organizacyjna na torze Silverstone nakierowała szefostwo cyklu MotoGP na oryginalny pomysł. Pogoda nie może być już nigdy przeszkodą - jeśli w którąś wyścigową niedzielę znów trafią się potężne opady deszczu, wyścig będzie przeniesiony na poniedziałek lub wtorek.

Nieudane GP Wielkiej Brytanii było ogromnym zawodem dla wszystkich - organizatorów, zawodników i kibiców. Zarząd firmy Dorna, która zawiaduje całym zamieszaniem o nazwie MotoGP, wyciągnął wnioski z gorzkiej i przede wszystkim mokrej lekcji. Oto, co powiedział sam prezes, Carmelo Ezpeleta:

Wielka szkoda, że wydarzyło się to, co się wydarzyło, ale traktujemy to doświadczenie jako lekcję. Sprawiło ono, że zaczęliśmy myśleć o tym, co zrobić, by to już nigdy się nie powtórzyło.

Chciałbym, by wszyscy wiedzieli, że jeśli nie będzie możliwe rozegranie wyścigu w niedzielę, będziemy się ścigać w poniedziałek lub wtorek. Zawodnicy i zarządcy torów mają być w gotowości przez kolejne dwa dni - osobiście ich o tym poinformuję.

Miejmy nadzieję, że zawziętość Ezpelety w organizacji wyścigu za wszelką cenę udzieli się także tysiącom kibiców, którzy będą musieli poprzestawiać swoje codzienne sprawy.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę