tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Potężny dzwon Tito Rabata na Silverstone
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Potężny dzwon Tito Rabata na Silverstone

Autor: Janusz Bębenek 2018.12.12, 14:37 Drukuj

Przypominamy jeden z najszybszych ślizgów w historii MotoGP, w wykonaniu Tito Rabata. Sytuacja miała miejsce na drugim treningu przed niesławnym, odwołanym GP Wielkiej Brytanii na torze Silverstone.

Niesamowite jest to, że wpadając w żwir z taką prędkością i wielokrotnie koziołkując, Tito po prostu wstał, otrzepał się i poszedł dalej. To wiele mówi o technologii współczesnych kombinezonów, kasków, butów i ochraniaczy. Niestety, na czwartym treningu Hiszpan nie miał już tyle szczęścia. Został uderzony motocyklem Franco Morbidelliego, czego skutkiem było złamanie otwarte nogi. Sezon 2018 dla Tito Rabata się wtedy skończył.

Wart uwagi jest również kontrolowany, krótki uślizg w zakręcie Marca Marqueza, ale ten zawodnik akurat jest zawsze wart uwagi.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę