tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Potny dzwon Tito Rabata na Silverstone
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Potny dzwon Tito Rabata na Silverstone

Autor: Janusz Bbenek 2018.12.12, 14:37 Drukuj

Przypominamy jeden z najszybszych ślizgów w historii MotoGP, w wykonaniu Tito Rabata. Sytuacja miała miejsce na drugim treningu przed niesławnym, odwołanym GP Wielkiej Brytanii na torze Silverstone.

Niesamowite jest to, że wpadając w żwir z taką prędkością i wielokrotnie koziołkując, Tito po prostu wstał, otrzepał się i poszedł dalej. To wiele mówi o technologii współczesnych kombinezonów, kasków, butów i ochraniaczy. Niestety, na czwartym treningu Hiszpan nie miał już tyle szczęścia. Został uderzony motocyklem Franco Morbidelliego, czego skutkiem było złamanie otwarte nogi. Sezon 2018 dla Tito Rabata się wtedy skończył.

NAS Analytics TAG

Wart uwagi jest również kontrolowany, krótki uślizg w zakręcie Marca Marqueza, ale ten zawodnik akurat jest zawsze wart uwagi.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr