tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP: Tragedia w rodzinie Tito Rabata w zwizku z koronawirusem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP: Tragedia w rodzinie Tito Rabata w zwizku z koronawirusem

Autor: Konrad Bartnik 2020.03.23, 15:28 Drukuj

Hiszpański zawodnik MotoGP Tito Rabat musi zmierzyć się z wyjątkowo trudnym czasem w życiu. W odstępie zaledwie 4 dni stracił dziadka i babcię, a przyczyną jednego z tych zgonów było zakażenie koronawirusem. 

Hiszpania jest obecnie po Włoszech najmocniej dotkniętym pandemią krajem w Europie. Tamtejsze szpitale są przepełnione, a w niektórych regionach prowizoryczne miejsca dla chorych przygotowuje się w halach sportowych i targowych. W tych warunkach osobista tragedia dotknęła Tito Rabata, mistrza świata klasy Moto2 i obecnego zawodnika teamu Reale Avintia w MotoGP.

NAS Analytics TAG

Po długiej chorobie i związanymi z nią powikłaniami zmarł jego dziadek Rosendo Rabat. Niestety zaledwie cztery dni później Tito stracił kolejną bliską osobę. W wyniku zakażenia koronawirusem i wywołanej przez niego choroby COVID-19 zmarła jego babcia Rosa Sabater. 

Sytuacja jest naprawdę poważna, dlatego jeszcze raz zachęcamy do poddania się wszelkim zaleceniom odpowiednich służb. U nas również, choć dane z Polski nie są jeszcze tak dramatyczne jak z Włoch czy Hiszpanii. Spróbujmy sobie pomóc - jeśli nie zatrzymać, to przynajmniej spowolnić rozprzestrzenianie się koronawirusa.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr