tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ale skill! Tito Rabat szaleje na supermoto [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ale skill! Tito Rabat szaleje na supermoto [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2019.09.10, 12:51 Drukuj

Czytając komentarze na temat zawodników MotoGP często spotykamy się z, delikatnie mówiąc, niedocenianiem kierowców z końca stawki. Czasem te wypowiedzi są wręcz lekceważące. Bohaterowie klawiatury zapominają o jednym - cała seria MotoGP, niezależnie od klasy, to motocyklowy Olimp, do którego dostają się tylko największe kocury.

NAS Analytics TAG

Każdy z tych zawodników przeszedł wcześniej przez masę innych, lokalnych serii wyścigowych, w których był lepszy od tłumu konkurentów. Przykładem jest chociażby Tito Rabat, mistrz świata Moto2 z 2014 roku. W ostatnim czasie nie wiedzie mu się najlepiej, ale może być pewien miejsca w klasie królewskiej przez kolejne dwa lata - niedawno przedłużył swój kontrakt z ekipą Reale Avintia. Zobaczcie tylko, jak doskonale Tito panuje nad motocyklem, a to przecież tylko wygłupy na treningu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr