tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ale skill! Tito Rabat szaleje na supermoto [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ale skill! Tito Rabat szaleje na supermoto [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2019.09.10, 12:51 Drukuj

Czytając komentarze na temat zawodników MotoGP często spotykamy się z, delikatnie mówiąc, niedocenianiem kierowców z końca stawki. Czasem te wypowiedzi są wręcz lekceważące. Bohaterowie klawiatury zapominają o jednym - cała seria MotoGP, niezależnie od klasy, to motocyklowy Olimp, do którego dostają się tylko największe kocury.

NAS Analytics TAG

Każdy z tych zawodników przeszedł wcześniej przez masę innych, lokalnych serii wyścigowych, w których był lepszy od tłumu konkurentów. Przykładem jest chociażby Tito Rabat, mistrz świata Moto2 z 2014 roku. W ostatnim czasie nie wiedzie mu się najlepiej, ale może być pewien miejsca w klasie królewskiej przez kolejne dwa lata - niedawno przedłużył swój kontrakt z ekipą Reale Avintia. Zobaczcie tylko, jak doskonale Tito panuje nad motocyklem, a to przecież tylko wygłupy na treningu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr