tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ale skill! Tito Rabat szaleje na supermoto [VIDEO] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ale skill! Tito Rabat szaleje na supermoto [VIDEO]

Autor: Janusz Bębenek 2019.09.10, 12:51 Drukuj

Czytając komentarze na temat zawodników MotoGP często spotykamy się z, delikatnie mówiąc, niedocenianiem kierowców z końca stawki. Czasem te wypowiedzi są wręcz lekceważące. Bohaterowie klawiatury zapominają o jednym - cała seria MotoGP, niezależnie od klasy, to motocyklowy Olimp, do którego dostają się tylko największe kocury.

NAS Analytics TAG

Każdy z tych zawodników przeszedł wcześniej przez masę innych, lokalnych serii wyścigowych, w których był lepszy od tłumu konkurentów. Przykładem jest chociażby Tito Rabat, mistrz świata Moto2 z 2014 roku. W ostatnim czasie nie wiedzie mu się najlepiej, ale może być pewien miejsca w klasie królewskiej przez kolejne dwa lata - niedawno przedłużył swój kontrakt z ekipą Reale Avintia. Zobaczcie tylko, jak doskonale Tito panuje nad motocyklem, a to przecież tylko wygłupy na treningu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę