tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Trening na BMW S1000RR i bardzo głębokie złożenia [VIDEO] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Trening na BMW S1000RR i bardzo głębokie złożenia [VIDEO]

Autor: Janusz Bębenek 2019.11.14, 12:51 Drukuj

Pamiętacie film z Tito Rabatem szalejącym na supermoto?  Tutaj mamy podobny wyczyn, tym razem na w pełni obudowanym BMW S1000RR. Jazda w tym stylu pod nisko zawieszonymi tyczkami wymaga dużych umiejętności i stalowych nerwów - w przypadku gleby plastiki na wymianę ciężko dostać w okazyjnej cenie…. W każdym razie, chylimy czoła!

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę