tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wypadek? Nie, to dwaj skuterzyci ucili sobie drzemk na rodku drogi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wypadek? Nie, to dwaj skuterzyci ucili sobie drzemk na rodku drogi

Autor: Raff 2020.05.20, 14:54 2 Drukuj

Dwa bezwładne ciała, leżące obok skutera - taki widok zastała na drodze mieszkanka Opola Lubelskiego. Przerażona kobieta, sądząc, że doszło do wypadku, wezwała pomoc. Prawda okazała się prozaiczna.

Do sytuacji doszło 18 maja. Wszystko wyglądało dość dramatycznie - kierująca zauważyła dwóch leżących na drodze, nieprzytomnych mężczyzn. Obok nich znajdował się skuter, więc kobieta, nie namyślając się długo, wezwała służby ratunkowe, sądząc, że doszło do wypadku.

NAS Analytics TAG

Przybyła na miejsce policja, sprawdziła stan mężczyzn. Okazało się, że panowie nie są poszkodowanymi w wypadku, a ich stan wynika z nasycenia krwi alkoholem - jeden z nich miał okrągłe 3 promile, drugi niewiele mniej - 2,5. Dwaj koledzy postanowili wybrać się na przejażdżkę skuterem, ale kiedy stężenie etanolu we krwi osiągnęło poziom krytyczny, stwierdzili, że lepszym pomysłem będzie krótki odpoczynek.

Miejsce na niego wybrali niestety dość niefortunnie - był to środek jednej z dróg w Opolu Lubelskim. Żaden z mężczyzn nie chciał przyznać się do winy twierdząc, że kierował ten drugi. Policja ustala który pełnił rolę kierownika wycieczki.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr