tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Holowaa pijanego motocyklist za samochodem. Policjanci nie mogli uwierzy w to, co widz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Holowaa pijanego motocyklist za samochodem. Policjanci nie mogli uwierzy w to, co widz

Autor: Raff 2020.08.10, 13:54 Drukuj

Pijany motocyklista na niezarejestrowanym jednośladzie, holowany przez kobietę jadącą samochodem - taki widok ujrzeli policjanci patrolujący ulice Zarzecza koło Niska.

Każdy policjant z drogówki, zapytany o najdziwniejsze rzeczy, które widział podczas swojej służby, jednym tchem wymieni co najmniej kilka. Jesteśmy pewni, że ten korowód będzie jednym z takich wspomnień, opowiadanych podczas spotkań w gronie przyjaciół.

NAS Analytics TAG

Patrol, prowadzący działania w okolicach Niska, spostrzegł przedziwny konwój - samochód osobowy, prowadzony przez kobietę, holował motocykl bez tablicy rejestracyjnej. Policjanci zatrzymali oba pojazdy, by sprawdzić, czy wszystko gra. Od razu zauważono, że kierowca jednośladu jest kompletnie pijany. Badanie wykazało aż 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kierujący nie posiadał przy sobie prawa jazdy, zaś motocykl nie był zarejestrowany i nie miał polisy OC. Kobieta za kierownicą samochodu była na szczęście trzeźwa. Zamroczony mężczyzna trafił w ręce rodziny, motocykl odholowano, tym razem bezpiecznie, na lawecie, na policyjny parking.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr