tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wygraj wyjtkowe Suzuki w corocznym konkursie Louis
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wygraj wyjtkowe Suzuki w corocznym konkursie Louis

Autor: Informacja prasowa 2024.04.09, 09:39 Drukuj

Jak co roku Louis organizuje dla swoich klientów konkurs, w którym do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród, w tym także motocykl. Tym razem nagrodą główną będzie Suzuki V-Strom 800 DE.

Suzuki V-Strom 800 DE został zaprezentowany w zeszłym roku i zebrał już pochwały prasy branżowej. Został doceniony za doskonałe właściwości jezdne, za bardzo dobry silnik w swojej klasie i za niesamowitą praktyczność: od codziennego użytkowania aż po wyjazdy na wyprawy.

NAS Analytics TAG

Wersja DE to wersja z w pełni regulowanymi elementami zawieszenia, skokiem zawieszenia 220 mm (przód i tył) oraz 21-calowym przednim kołem przystosowanym do jazdy w terenie. Oznacza to, że nie są mu straszne nawet trudne szutrowe przełęcze w Alpach.

Do tego, ten konkretny motocykl Suzuki otrzyma pakiet wyposażenia Adventure z asortymentu Louis, a wisienką na torcie będzie spersonalizowany design pojazdu.

Warunki uczestnictwa są bardzo proste: wszystkie osoby pełnoletnie, które posiadają kartę LouisCard i użyją jej do zrobienia zakupów w Louis co najmniej raz w 2024 roku, zostaną automatycznie zakwalifikowane do losowania nagród. To samo dotyczy wszystkich pełnoletnich subskrybentów newslettera Louis.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr