tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kaski Nishua i MTR w nowej odsłonie. Gratka dla miłośników stylu vintage
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kaski Nishua i MTR w nowej odsłonie. Gratka dla miłośników stylu vintage

Autor: Informacja prasowa 2023.10.24, 11:24 Drukuj

Ze względu na nowe obowiązkowe standardy (ECE 22.06), Nishua i MTR aktualizują niektóre ze swoich kasków, jednocześnie nadając im nowe wzory. Trzy modele zasługują na szczególną uwagę.

MTR Vintage Evo to integralny kask szosowy wykonany z włókna szklanego, który wyraźnie nawiązuje do lat 70. Posiada przezroczysty wizjer przygotowany pod Pinlock i dostępny jest w dwóch rozmiarach skorupy XS-M oraz L-XXL o wadze około 1 400 gram. Niezależnie od rozmiaru cena kasku to 669,75 zł.

NAS Analytics TAG

Jego wersja terenowa, MTR Vintage-MX Evo, podąża tą samą ścieżką, tyle, że poza utwardzonymi drogami. Kask dostępny jest w dwóch malowaniach i dwóch rozmiarach skorupy XS-M oraz L-XL. Kask waży około 1 290 gram, a zapłacić za niego trzeba tyle ile za wersję szosową, czyli 669,75 zł.

Nishua Jet 2 Evo, podobnie jak poprzednie modele, wykonany jest z włókna szklanego i w nowej odsłonie oferuje świadomym stylu kierowcom pięć wyjątkowych, ale zarazem prostych i eleganckich wzorów graficznych. Każdy z kasków waży około 1 000 gram, a zapłacicie za niego od 401,83 zł., do 446,48 zł.

MTR i Nishua są wyłącznymi markami www.louis.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę