tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy dwuczciowy kombinezon skrzano-tekstylny. Zaskakujca kolekcja letnia Fastway
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy dwuczciowy kombinezon skrzano-tekstylny. Zaskakujca kolekcja letnia Fastway

Autor: Informacja prasowa 2024.05.15, 11:33 Drukuj

Louis regularnie zaskakuje nas oryginalnymi rozwiązaniami, jeśli chodzi o odzież motocyklową. Dwuczęściowy kombinezon T-2201, który jest lekki i przewiewny, zajmuje szczególne miejsce w nowej letniej kolekcji marki własnej niemieckiego potentata - Fastway.

Model ten umiejętnie łączy w sobie bawolą skórę, tekstylia i elastyczne materiały i został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wszystkich, nawet wykluczających się udogodnień. Odporność na ścieranie w newralgicznych punktach, elastyczność i sprężystość w obszarach wymagających dużej swobody ruchów oraz znaczna redukcja wagi tej części odzieży.

NAS Analytics TAG

Kombinezon Fastway T-2201 ma sportowy krój, a jednocześnie jest super wygodny. Posiada on certyfikat zgodności z najnowszymi europejskimi normami bezpieczeństwa klasy A oraz wyjmowane ochraniacze łokci, ramion i kolan, a także możliwość ich regulacji na łokciach i kolanach na 2-poziomach wysokości. Ma także miejsce na ochraniacz pleców.

Kombinezon skórzano-tekstylny Fastway T-2201 jest dostępny w sześciu rozmiarach od 48 do 58, a zapłacicie za niego nieco ponad 1 700 zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr