tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Klasyczne rękawice od Detlev Louis Motorcycle Gear. Trzy nowe modele, wiele opcji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Klasyczne rękawice od Detlev Louis Motorcycle Gear. Trzy nowe modele, wiele opcji

Autor: Informacja prasowa 2024.03.12, 09:59 Drukuj

Dzięki marce własnej Detlev Louis Motorcycle Gear, sklep www.louis.pl od wielu lat oferuje klasyczną odzież motocyklową. Każdy motocyklista, który ceni sobie proste i tradycyjne wzory znajdzie tu coś dla siebie. Teraz, do już i tak szerokiej gamy produktów, dołączyły trzy nowe modele rękawic, które idealnie pasują do kojarzącego się z wysoką jakością świata mody vintage.

Rękawice DL-GM-8 prezentują prosty styl i są wykonane z miękkiej koziej skóry, w połączeniu z elastycznym streczem i wstawkami ochronnymi na kostkach. Są dostępne w 6 rozmiarach od S do XXXL, a zapłacisz za nie 343,68 zł.

NAS Analytics TAG

Natomiast DL-GM-9 są szczególnie atrakcyjne dzięki dwukolorowemu wzornictwu i połączeniu koziej skóry (wierzch rękawicy) i skóry bydlęcej (wewnętrzna strona dłoni). Marka oferuje 5 rozmiarów tego modelu od S do XXL, w cenie 193,30 zł.

Z kolei DL-GM-12 są dostępne w trzech kolorach i również są wykonane ze skóry, ale mają nieco dłuższy krój. Tu możecie wybierać spośród 5 rozmiarów od S do XXL, a cena to 214,79 zł.

Indywidualny dobór odzieży, to oczywiście kwestia gustu, ale jakość, która stanowi o prestiżu marki, jest kluczowa i nie brakuje jej w żadnym z tych trzech modeli.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę