tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Właściciel zakazuje policyjnej kontroli. Policja: nie musimy pytać o zgodę NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Właściciel zakazuje policyjnej kontroli. Policja: nie musimy pytać o zgodę

Autor: Raff 2019.10.22, 15:17 5 Drukuj

Kategoryczny zakaz korzystania z podjazdu przez policję i kontrolowania na nim kierowców - tabliczka o takiej treści zawisła na ogrodzeniu jednej z posesji na Lubelszczyźnie. Niestety -  w tym przypadku wola właściciela nie ma żadnego znaczenia.

Właściciel posesji w Polanówce na Lubelszczyźnie, na prośbę sąsiadów poirytowanych częstymi kontrolami prędkości, wywiesił na swojej bramie tabliczkę o treści "Teren prywatny. Kategoryczny zakaz korzystania z podjazdu przez policję i kontrolowania na nim kierowców". Z jakiegoś powodu funkcjonariusze upodobali sobie bowiem jego podjazd do parkowania radiowozu podczas kontroli.

NAS Analytics TAG

Rzecznik prasowy lubelskiej policji rozwiewa jednak nadzieje mieszkańców Polanówki. Taka tabliczka nie ma żadnego znaczenia, funkcjonariusze nie muszą pytać o zgodę - tak wynika ze słów rzecznika, które padły w rozmowie z Dziennikiem Wschodnim.

Co więcej, już 7 listopada policjanci otrzymają uprawnienia do przeprowadzania kontroli także w miejscach dotąd niedozwolonych, takich jak przystanki autobusowe, obszary wyłączone z ruchu czy chodniki.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę