tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Waciciel zakazuje policyjnej kontroli. Policja: nie musimy pyta o zgod
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Waciciel zakazuje policyjnej kontroli. Policja: nie musimy pyta o zgod

Autor: Raff 2019.10.22, 15:17 5 Drukuj

Kategoryczny zakaz korzystania z podjazdu przez policję i kontrolowania na nim kierowców - tabliczka o takiej treści zawisła na ogrodzeniu jednej z posesji na Lubelszczyźnie. Niestety -  w tym przypadku wola właściciela nie ma żadnego znaczenia.

Właściciel posesji w Polanówce na Lubelszczyźnie, na prośbę sąsiadów poirytowanych częstymi kontrolami prędkości, wywiesił na swojej bramie tabliczkę o treści "Teren prywatny. Kategoryczny zakaz korzystania z podjazdu przez policję i kontrolowania na nim kierowców". Z jakiegoś powodu funkcjonariusze upodobali sobie bowiem jego podjazd do parkowania radiowozu podczas kontroli.

NAS Analytics TAG

Rzecznik prasowy lubelskiej policji rozwiewa jednak nadzieje mieszkańców Polanówki. Taka tabliczka nie ma żadnego znaczenia, funkcjonariusze nie muszą pytać o zgodę - tak wynika ze słów rzecznika, które padły w rozmowie z Dziennikiem Wschodnim.

Co więcej, już 7 listopada policjanci otrzymają uprawnienia do przeprowadzania kontroli także w miejscach dotąd niedozwolonych, takich jak przystanki autobusowe, obszary wyłączone z ruchu czy chodniki.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr