tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wjedź na BMW Motorrad Days w wielkim stylu! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wjedź na BMW Motorrad Days w wielkim stylu!

Autor: Informacja prasowa 2014.06.27, 11:52 Drukuj

Jeśli jedziesz motocyklem na BMW Motorrad Days 4 lipca w tym roku i będziesz przejeżdżać przez Stuttgart, to dlaczego by nie zrobić małego objazdu i dołączyć do konwoju klasycznych i customowych BMW? Przejechać razem 300 kilometrów i wjechać do Garmisch-Partenkirchen witany jak bohater?

W zeszłym roku miał miejsce inauguracyjny przejazd Ace Cafe na BMW Motorrad Days, który wyruszył z Glemseck - miejsca, gdzie odbywa się słynny wyścig cafe racerów Glemseck 101 Sprint - i dudnił, buchał i strzelał podczas podróży na przemian znakomitymi niemieckimi autostradami i krętymi bocznymi drogami, aż dojechał do malowniczego Garmisch-Partenkirchen.

~~~~~------~~~~~

W tym roku w kawalkadzie znów znajdzie się "Ace Face" - dyrektor zarządzający Ace Cafe Mark Wilsmore, który pojedzie na BMW R nineT. Będzie mu towarzyszył Hans-Peter Rütten, który ubiega się o franczyzę Ace Cafe London w Niemczech i będzie jechać na "skawowanym" dwuzaworowym bokserze BMW. Hans ma nadzieję, że w Glemseck dołączy do nich wielu jeźdźców, żeby potem  wspólnie pojechać przez południowe Niemcy na największą motocyklową imprezę BMW w roku, do Garmisch.

Mieliśmy mnóstwo przyjemności jadąc w konwoju Ace Cafe na BMW Motorrad Days w zeszłym roku i teraz chcemy to powtórzyć. Podobnie jak rok temu nie ma znaczenia czym jedziesz, liczy się fakt wzięcia w tym udziału. Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie www.acecafelondon.de, ale ogólnie mówiąc spotykamy się w Glemseck na śniadaniu 4 lipca przed wyjazdem, który nastąpi o 9:00, a stamtąd skierujemy się do dealerstwa Motorrad Bayer BMW w Senden, gdzie będzie miał miejsce pierwszy przystanek. Potem ruszymy do Plansee, dokąd zamierzamy dojechać około 14:00."

Po drodze spotkamy się także ze szwajcarskimi motocyklistami. Jeśli jedziesz z tego kierunku, dlaczego by nie przyłączyć się do innej grupy, która wyruszy z dealerstwa VTR Customs w Schmetikon po śniadaniu o 10:00 i pojedzie razem, by dołączyć do głównej grupy? W planach jest wjechać wspólną kawalkadą na teren głównej imprezy BMW Motorrad Days w Garmisch-Partenkirchen około 15:30 i pomóc w rozkręceniu wieczornej imprezy!

Po przybyciu wszystkich motocyklistów, którzy przyjechali na przeróżnych customowych i klasycznych motocyklach BMW, na głównym obszarze imprezy zostanie zorganizowana specjalna wystawa customowych motocykli, opartych na R nineT, wykonanych przez: Urban Motor, El Solitario i Blitz, podobnie jak Roland Sands' BMW Concept Ninety, zbudowany przy udziale działu projektów BMW Motorrad. Dla wielu fanów będzie to pierwsza okazja zobaczenia tych unikatowych, pojedynczych egzemplarzy, stworzonych przez kilku najpopularniejszych w tym biznesie, niezależnych konstruktorów motocykli.

Więcej informacji o przejeździe kawalkady, zawierających informacje jak do niej dołączyć, linki do map Google i pełen widok trasy, znajdują się pod adresem strony www.acecafelondon.de.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę