tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW zaprezentowało zdjęcia nowych K 1600 GT i K 1600 GTL 2015
NAS Analytics TAG
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BMW zaprezentowało zdjęcia nowych K 1600 GT i K 1600 GTL 2015

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.07.08, 09:55 Drukuj

BMW zaprezentowało zdjęcia nowych turystyków K 1600 GT i K 1600 GTL, które mają się pojawić na rynku motocyklowym w przyszłym roku.

NAS Analytics TAG

Nowe modele będą wyposażone w sześciocylindrowe silniki o pojemności 1650 centymetrów sześciennych.  Ponadto będą posiadały system Hill Start Control, który wspomaga ruszanie na wzniesieniach. Dzięki Keyless Ride kierowca z kilku metrów może uruchomić silnik motocykla, włączyć lub wyłączyć blokadę kierownicy,  otworzyć zbiornik paliwa lub schowki. Konstruktorzy z Bawarii również pomyśleli o komforcie motocyklistów w czasie podróży, dlatego w K 1600 GT i GTL znajdziemy podgrzewane siedzenie, nowe zegary i dodatkowe światła LED. Cena nowych modeli BMW nie jest jeszcze znana. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę