tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pocztówka z BMW Motorrad Days 2014 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pocztówka z BMW Motorrad Days 2014

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.07.16, 09:06 Drukuj

Nie tak dawno relacjonowaliśmy wam przebieg tegorocznego zlotu motocyklowego BMW Motorrad Days, które odbyło się w dniach 4-6 lipca w niemieckim Garmish-Partenkirchen.
NAS Analytics TAG
 Dzisiaj przedstawiamy wam krótką wideo pocztówkę oddającą klimat tej niezwykłej imprezy motocyklowej. Kto nie był niech żałuje, szczególnie że na zlot wstęp mają właściciele wszystkich marek motocykli, a sama impreza jest znakomitą okazją, aby pojeździć jednośladem po otaczających Garmisch przepięknych Alpach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę