tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Plan na lipiec - BMW Motorrad Days 2016!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Plan na lipiec - BMW Motorrad Days 2016!

Autor: Lovtza 2016.05.06, 14:22 Drukuj

Wciąż nie macie planów na początek wakacji? W takim razie pomyślcie o BMW Motorrad Days 2016, która tradycyjnie odbędzie się w pierwszy weekend lipca, a w tym roku konkretnie w dniach 1-3.07.2016. To ostatni moment, aby zaplanować podróż i aby poszukać noclegu gdzieś w okolicy Ga-Pa. Decydując się na wyjazd w ostatniej chwili będziecie albo musieli zabrać ze sobą namiot, albo poszukać bazy noclegowej daleko od centrum wydarzeń. Oblężenie Garmisch jest w dniach zlotu po prostu niewiarygodne. A warto się sprężyć, bo niemiecka impreza u podnóża Alp jest zdecydowanie warta odwiedzania. Od lat gromadzi ona miłośników bawarskich maszyn z całego świata i jest jednym z największych w Europie zlotów motocyklowych. Co ważne - mile widziani będziecie przyjeżdżając na miejsce na każdej marce motocykla.

NAS Analytics TAG

Imprezę odwiedzamy regularnie od wielu lat i jej formuła nigdy się nie nudzi. Na miejscu czekać będą na Was wszelkiej dostępnej maści atrakcje. Począwszy od świetnej gastronomii i muzyki na żywo, przez wystawy, pokazy, beczkę śmierci, aż po loty widokowe nad terenem imprezy. Jak co roku nie zabraknie gwiazd sportów motorowych i znanych postaci związanych z BMW. Na miejscu można dokonać serwisu motocykla, można testować na szosie nowe modele, można również spróbować swoich sił na torze enduro, albo przyłączyć się do parady klasyków. Od piątku do niedzieli po okolicznych alpejskich dolinach prowadzone będą wycieczki krajobrazowe. Można oczywiście załączyć nawigację i pokręcić się po górach samodzielnie. Dla najmłodszych przygotowano miasteczko ruchu drogowego i miejsce gdzie mogą się bezpiecznie bawić.

Wszystko to podane zostanie rzecz jasna w sosie jednej wielkiej imprezy, która kręci się wokół miłości do motocykli. Zapraszamy, bo warto to wydarzenie zobaczyć na własne oczy!

Pełny program imprezy znajdziecie TUTAJ

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr