tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW Motorrad Days 2016 - ju 1-3 lipca!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW Motorrad Days 2016 - ju 1-3 lipca!

Autor: Beavis 2016.05.16, 13:18 Drukuj

Największa impreza fanów motocykli BMW już coraz bliżej. Do Garmisch-Partenkirchen jedziemy w pierwszy weekend lipca.

Za około półtora miesiąca w niemieckim Garmisch-Partenkirchen spotkają się fani motocykli BMW. To 16. edycja imprezy, organizowana po raz kolejny w pięknych okolicach bawarskiej miejscowości uzdrowiskowej. Co ciekawego czeka nas w tym roku? Oprócz ogromu fanów BMW, masy motocykli i wieczornych imprez, także: pokazy stuntu, wystawy, Ściana Śmierci, wyścigi bokserów na 1/8 mili oraz wycieczki po krętych, alpejskich drogach. Osobiście najbardziej czekam na te ostatnie.

NAS Analytics TAG

Tegoroczne BMW Motorrad Days odbywa się 1-3 lipca. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie organizatora. My tam będziemy, a Wy?

Zobacz relacje z poprzednich lat:

Foto: Archiwum

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr