tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW Motorrad Days 2016 - już 1-3 lipca! NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

BMW Motorrad Days 2016 - już 1-3 lipca!

Autor: Beavis 2016.05.16, 13:18 Drukuj

Największa impreza fanów motocykli BMW już coraz bliżej. Do Garmisch-Partenkirchen jedziemy w pierwszy weekend lipca.

Za około półtora miesiąca w niemieckim Garmisch-Partenkirchen spotkają się fani motocykli BMW. To 16. edycja imprezy, organizowana po raz kolejny w pięknych okolicach bawarskiej miejscowości uzdrowiskowej. Co ciekawego czeka nas w tym roku? Oprócz ogromu fanów BMW, masy motocykli i wieczornych imprez, także: pokazy stuntu, wystawy, Ściana Śmierci, wyścigi bokserów na 1/8 mili oraz wycieczki po krętych, alpejskich drogach. Osobiście najbardziej czekam na te ostatnie.

NAS Analytics TAG

Tegoroczne BMW Motorrad Days odbywa się 1-3 lipca. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie organizatora. My tam będziemy, a Wy?

Zobacz relacje z poprzednich lat:

Foto: Archiwum

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę