tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW Motorrad Days 2016 - już 1-3 lipca!

BMW Motorrad Days 2016 - już 1-3 lipca!

Autor: Beavis 2016.05.16, 13:18 Drukuj

Największa impreza fanów motocykli BMW już coraz bliżej. Do Garmisch-Partenkirchen jedziemy w pierwszy weekend lipca.

Za około półtora miesiąca w niemieckim Garmisch-Partenkirchen spotkają się fani motocykli BMW. To 16. edycja imprezy, organizowana po raz kolejny w pięknych okolicach bawarskiej miejscowości uzdrowiskowej. Co ciekawego czeka nas w tym roku? Oprócz ogromu fanów BMW, masy motocykli i wieczornych imprez, także: pokazy stuntu, wystawy, Ściana Śmierci, wyścigi bokserów na 1/8 mili oraz wycieczki po krętych, alpejskich drogach. Osobiście najbardziej czekam na te ostatnie.

Tegoroczne BMW Motorrad Days odbywa się 1-3 lipca. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie organizatora. My tam będziemy, a Wy?

Zobacz relacje z poprzednich lat:

Foto: Archiwum

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę