tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW Motorrad Days 2016 dobiegło końca! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW Motorrad Days 2016 dobiegło końca!

Autor: Beavis 2016.07.03, 20:14 Drukuj

Dzisiaj oficjalnie zakończono tegoroczną edycję BMW Motorrad Days, największego spotkania fanów bawarskiej marki na świecie.

Niemcy po wczorajszym wygranym meczu mieli co świętować i tak też zrobili. BMW Motorrad Days to przecież nie tylko jazdy testowe, prezentacje produktowe czy pokazy stuntu. To także wieczorne, ciągnące się do rana imprezy. My w tym roku podeszliśmy do tematu spokojnie i profesjonalnie, by bez strachu kolejnego dnia dotrzeć do oddalonego o ponad 1000 km domu. Zresztą dzisiejsza pogoda była znacząco lepsza niż wczorajsza i bardziej sprzyjała jeździe na motocyklu. Niestety obfite opady deszczu w sobotę pokrzyżowały nieco plany organizatorom. Niemniej jednak większość atrakcji odbywała się na czas i bez problemu.

NAS Analytics TAG

Osobiście ogromne wrażenie zrobiła na mnie Ściana Śmierci:  

W sobotę rozegrano także wyścigi klasycznych boxerów, których na moje oko z roku na rok jest co raz więcej. Przeróbki wychodzą daleko poza proste cafe racery. Interpretacja BMW HP2 na bazie oryginalnego R90? Czemu nie!

Chętni mogli pojeździć wszystkimi modelami BMW, nawet w deszczu i nawet elektrycznym C Evolution. Do tego doszły wycieczki po przepięknych, krętych drogach. Ponoć obowiązkiem na Motorrad Days jest wypad na przełęcz Stelvio. Ja w tym roku odpuściłem, skuszę się w przyszłym.

 

Wracam do ojczyzny! / Beavis #motorraddays #bmwmotorraddays #bmw #moto #s1000 #s1000xr @bmwpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ścigacz.pl (@scigacz_pl) 3 Lip, 2016 o 11:10 PDT


Dodam tylko, źe w ciągu 5. dni pokonam (jeszcze trochę przede mną) około 3000 km w siodle BMW S 1000 XR. Motocykla stworzonego z myślą o alpejskich winklach. O tym jednak już nie długo w naszej autorskiej relacji z BMW Motorrad Days 2016. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę