tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW Motorrad Days 2016 dobiegło końca!

BMW Motorrad Days 2016 dobiegło końca!

Autor: Beavis 2016.07.03, 20:14 Drukuj

Dzisiaj oficjalnie zakończono tegoroczną edycję BMW Motorrad Days, największego spotkania fanów bawarskiej marki na świecie.

Niemcy po wczorajszym wygranym meczu mieli co świętować i tak też zrobili. BMW Motorrad Days to przecież nie tylko jazdy testowe, prezentacje produktowe czy pokazy stuntu. To także wieczorne, ciągnące się do rana imprezy. My w tym roku podeszliśmy do tematu spokojnie i profesjonalnie, by bez strachu kolejnego dnia dotrzeć do oddalonego o ponad 1000 km domu. Zresztą dzisiejsza pogoda była znacząco lepsza niż wczorajsza i bardziej sprzyjała jeździe na motocyklu. Niestety obfite opady deszczu w sobotę pokrzyżowały nieco plany organizatorom. Niemniej jednak większość atrakcji odbywała się na czas i bez problemu.

Osobiście ogromne wrażenie zrobiła na mnie Ściana Śmierci:  

W sobotę rozegrano także wyścigi klasycznych boxerów, których na moje oko z roku na rok jest co raz więcej. Przeróbki wychodzą daleko poza proste cafe racery. Interpretacja BMW HP2 na bazie oryginalnego R90? Czemu nie!

Chętni mogli pojeździć wszystkimi modelami BMW, nawet w deszczu i nawet elektrycznym C Evolution. Do tego doszły wycieczki po przepięknych, krętych drogach. Ponoć obowiązkiem na Motorrad Days jest wypad na przełęcz Stelvio. Ja w tym roku odpuściłem, skuszę się w przyszłym.

 

Wracam do ojczyzny! / Beavis #motorraddays #bmwmotorraddays #bmw #moto #s1000 #s1000xr @bmwpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ścigacz.pl (@scigacz_pl) 3 Lip, 2016 o 11:10 PDT


Dodam tylko, źe w ciągu 5. dni pokonam (jeszcze trochę przede mną) około 3000 km w siodle BMW S 1000 XR. Motocykla stworzonego z myślą o alpejskich winklach. O tym jednak już nie długo w naszej autorskiej relacji z BMW Motorrad Days 2016. 

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę