tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R1150RT z instalacj LPG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW R1150RT z instalacj LPG

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.07.21, 09:31 5 Drukuj

Lubisz komfortowo podróżować motocyklem na dłuższych dystansach i przy okazji chciałbyś mało na to wydawać? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Jeden z naszych czytelników podesłał nam link do oferty sprzedaży jedynego w swoim rodzaju BMW R1150RT wyposażonego w instalację LPG.

NAS Analytics TAG

Motocykl posiada 18,5 litrowy zbiornik na gaz, który wystarcza na pokonanie około 300km. Do tego oczywiście dochodzi zapas benzyny w baku, który sprawia, że łączny zasięg motocykla sięga 700 km.  Na pokładzie znajdziecie inne dodatki przydatne w dalszych wyprawach - ABS, dużą regulowaną szybę i podgrzewane manetki. Brzmi przekonująco? Więcej znajdziesz TUTAJ. Przemkowi dziękujemy za podesłanie informacji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr