tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati pojawi się na zlocie Forza Italia 2014
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Ducati pojawi się na zlocie Forza Italia 2014

Autor: Informacja prasowa 2014.09.04, 10:27 Drukuj

Już w tym miesiącu, dokładnie 13 września w pałacyku w Rozalinie rozpocznie się zlot motocyklowy Forza Italia 2014. Kolejny raz na zlocie fanów włoskiej motoryzacji będziemy mieli okazje spotkać się z ekipą Ducati Polska. Forza Italia to klub, który stowarzysza prawdziwych miłośników bardzo szeroko pojętej włoskiej kultury.

Pozytywnie zakręceni ludzie tworzą świetną atmosferę. Na spotkaniach można uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, konkursach z wiedzy o Włoszech, pokazach, rajdzie przełajowym czy wyborze najpiękniejszego pojazdu zlotu. Znajdziemy również liczne stoiska z włoskim jedzeniem lub doskonałą kawą.

Pomiędzy licznymi stanowiskami partnerów i przyjaciół Forza Italia spotkamy setki osób uwielbiających włoską motoryzacje i kulturę, a odrestaurowane klasyki - ikony motoryzacji oraz najnowsze dzieła sztuki włoskich inżynierów będą stanowić wspaniałe tło dla całej imprezy.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie http://2014.forzaitalia.pl/

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę