tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati pojawi się na zlocie Forza Italia 2014 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati pojawi się na zlocie Forza Italia 2014

Autor: Informacja prasowa 2014.09.04, 10:27 Drukuj

Już w tym miesiącu, dokładnie 13 września w pałacyku w Rozalinie rozpocznie się zlot motocyklowy Forza Italia 2014. Kolejny raz na zlocie fanów włoskiej motoryzacji będziemy mieli okazje spotkać się z ekipą Ducati Polska. Forza Italia to klub, który stowarzysza prawdziwych miłośników bardzo szeroko pojętej włoskiej kultury.

Pozytywnie zakręceni ludzie tworzą świetną atmosferę. Na spotkaniach można uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, konkursach z wiedzy o Włoszech, pokazach, rajdzie przełajowym czy wyborze najpiękniejszego pojazdu zlotu. Znajdziemy również liczne stoiska z włoskim jedzeniem lub doskonałą kawą.

NAS Analytics TAG

Pomiędzy licznymi stanowiskami partnerów i przyjaciół Forza Italia spotkamy setki osób uwielbiających włoską motoryzacje i kulturę, a odrestaurowane klasyki - ikony motoryzacji oraz najnowsze dzieła sztuki włoskich inżynierów będą stanowić wspaniałe tło dla całej imprezy.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie http://2014.forzaitalia.pl/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę