tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati pojawi si na zlocie Forza Italia 2014
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati pojawi si na zlocie Forza Italia 2014

Autor: Informacja prasowa 2014.09.04, 10:27 Drukuj

Już w tym miesiącu, dokładnie 13 września w pałacyku w Rozalinie rozpocznie się zlot motocyklowy Forza Italia 2014. Kolejny raz na zlocie fanów włoskiej motoryzacji będziemy mieli okazje spotkać się z ekipą Ducati Polska. Forza Italia to klub, który stowarzysza prawdziwych miłośników bardzo szeroko pojętej włoskiej kultury.

Pozytywnie zakręceni ludzie tworzą świetną atmosferę. Na spotkaniach można uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, konkursach z wiedzy o Włoszech, pokazach, rajdzie przełajowym czy wyborze najpiękniejszego pojazdu zlotu. Znajdziemy również liczne stoiska z włoskim jedzeniem lub doskonałą kawą.

NAS Analytics TAG

Pomiędzy licznymi stanowiskami partnerów i przyjaciół Forza Italia spotkamy setki osób uwielbiających włoską motoryzacje i kulturę, a odrestaurowane klasyki - ikony motoryzacji oraz najnowsze dzieła sztuki włoskich inżynierów będą stanowić wspaniałe tło dla całej imprezy.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie http://2014.forzaitalia.pl/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr