tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 VII edycja Bike Night już w ten weekend NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

VII edycja Bike Night już w ten weekend

Autor: Informacja prasowa 2014.09.10, 13:53 Drukuj

Już w najbliższy weekend w dniach 12-14 września w leśnym zaciszu Ośrodka Wypoczynkowego "POLANKA" w Garbatce - Letnisko odbędzie się VII edycja Bike Night. Impreza motocyklowa organizowana jest z zapałem i energią przez niewielką grupę motocyklistów.

Publiczność będzie mogła podziwiać motocyklową paradę ulicami Garbatki - Letnisko, emocjonujące pokazy Stuntu oraz symulację wypadku prowadzoną przez motocyklowych ratowników medycznych (MotoPomocni.pl). Zorganizowane zostaną również liczne konkursy z nagrodami. Impreza będzie wypełniona dobrą muzyką, dzięki zespołom takim jak Detonator, Guitar Force, Power Blues 40+  oraz Fabrykanci. Na uczestników imprezy będzie czekała gwiazda wieczoru, która będzie dla wszystkich niespodzianką.

NAS Analytics TAG

Impreza będzie trwała przez trzy dni. Oprócz zaplecza sanitarnego i pola namiotowego istnieje możliwość noclegu w domkach na terenie zlotu. Wszelkie pytania odnośnie noclegu jak  i rezerwacje prosimy kierować do Pana Andrzeja pod numerem 501 474 244.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę