tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW Motorrad Days 2013 ju w weekend!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW Motorrad Days 2013 ju w weekend!

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2013.07.01, 13:28 Drukuj

W piątek, 5 lipca startuje największa motocyklowa impreza BMW na świecie - Motorrad Days w Garmisch-Partenkirchen. Kilkanaście lat tradycji, mnóstwo atrakcji, kilkadziesiąt tysięcy uczestników z całego świata. Tego możemy spodziewać się już w ten weekend. W planie jest wiele eventów, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie Wall of Death, prezentacja elektrycznego skutera C Evolution, pokaz stuntu w wykonaniu Chrisa Pfeiffera, wycieczki krajoznawcze w Alpach z przewodnikiem, jazdy testowe motocyklami BMW, wieczorne biesiady, autografy od zawodników Superbike oraz wiele pobocznych atrakcji związanych z obchodami 90-lecia BMW, które jest głównym tematem tegorocznego zlotu w GaPa. Na miejscu będzie także Roland Sands, który wspólnie z BMW stworzył motocykl Concept 90, niesamowitego Cafe Racera przygotowanego specjalnie na 90-lecie bawarskiej firmy. Ścigacz.pl będzie w Garmisch Partenkirchen więc spodziewajcie się relacji z imprezy o obszernej galerii zdjęć.

Koniecznie sprawdźcie też jak BMW Motorrad Days wyglądało w zeszłym roku.

NAS Analytics TAG

XIII Międzynarodowy Zlot Motocykli BMW w Żegiestowie już za nami. Zobaczcie jak bawili się miłośnicy bawarskiej marki w malowniczych okolicach Muszyny.

Park Enduro trening

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr