tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 90 lat BMW Motorrad

90 lat BMW Motorrad

Autor: Informacja prasowa 2013.01.17, 10:14 6 Drukuj

O ile ktoś przez ostatnie lata nie mieszkał na księżycu, wie, że rok 2013 jest dla BMW Motorrad bardzo ważny, ponieważ firma świętuje swoje 90-lecie. Z tejże okazji BMW zaplanowało wiele eventów w całym 2013 roku, aby uczcić to historyczne wydarzenie pasji, tradycji, wizji i pionierstwa.

Dosłownie setki motocyklowych koncernów przyszło i odeszło na przestrzeni ostatnich 90 lat, z wieloma maszynami, które skończyły w muzeach lub u kolekcjonerów. BMW kontynuowało swój długoterminowy sukces stale podwyższając poprzeczkę i zwiększając limity. Odkąd powstał pierwszy motocykl BMW - R32 zbudowany w 1923 roku, firma cały czas produkowała motocykle, będąc zatrzymana jedynie przez II Wojnę Światową. Pod koniec 2012 roku BMW odnotowało rekordową sprzedaż 106,385 motocykli.

Oczywiście, 90 lat sukcesu sprawiło, że powstało 90 lat niesamowitych historii. W czasie tego roku BMW Motorrad będzie świętować swój jubileusz publikując wiele relacji i historii z motocyklami BMW w tle i fascynującymi ludźmi, wliczając w to podróżników i zawodników wyścigowych, którzy także nigdy nie przestali podwyższać poprzeczki.

Te historie będą opowiadały o wydarzeniach z każdej dekady, wliczając w to kluczowe maszyny i utalentowanych ludzi stojących za nimi. Fascynujące archiwum fotografii dokumentuje rozwój marki od początku wieku po dzień dzisiejszy. Dzięki temu możliwe będzie pokazanie zasad jakości, niezawodności i rozwoju technologicznego.

Wszystkie historie będą publikowane na www.bmw-motorrad.com i udostępniane przez socjalne platformy. Dodatkowo będzie wydana książka "’90 Years od BMW Motorrad" zawierająca historię, bohaterów i opis początków marki. Każda dekada pokazuje ekscytujące innowacje i premiery nowych produktów, które stworzyły renomę marki.

Eventy i wydarzenia są zaplanowane na całym świecie - zwłaszcza w miejscach takich jak BMW World w Monachium i BMW Motorrad Days w Garmisch-Partenkirchen. Zapraszamy na pokład! Świętujcie 90-lecie niesamowitej historii, innowacji i pasji z największą europejską firmą motocyklową.

Z okazji 90 lat BMW Motorrad wszystkie motocykle BMW sprzedane w Polsce w 2013 będą objęte 4-letnią opieką gwarancyjną w prezencie. Dowiedz się więcej szczegółów.

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę