tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 90 lat BMW Motorrad Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

90 lat BMW Motorrad

Autor: Informacja prasowa 2013.01.17, 10:14 6 Drukuj

O ile ktoś przez ostatnie lata nie mieszkał na księżycu, wie, że rok 2013 jest dla BMW Motorrad bardzo ważny, ponieważ firma świętuje swoje 90-lecie. Z tejże okazji BMW zaplanowało wiele eventów w całym 2013 roku, aby uczcić to historyczne wydarzenie pasji, tradycji, wizji i pionierstwa.

Dosłownie setki motocyklowych koncernów przyszło i odeszło na przestrzeni ostatnich 90 lat, z wieloma maszynami, które skończyły w muzeach lub u kolekcjonerów. BMW kontynuowało swój długoterminowy sukces stale podwyższając poprzeczkę i zwiększając limity. Odkąd powstał pierwszy motocykl BMW - R32 zbudowany w 1923 roku, firma cały czas produkowała motocykle, będąc zatrzymana jedynie przez II Wojnę Światową. Pod koniec 2012 roku BMW odnotowało rekordową sprzedaż 106,385 motocykli.

__________________________________________

Oczywiście, 90 lat sukcesu sprawiło, że powstało 90 lat niesamowitych historii. W czasie tego roku BMW Motorrad będzie świętować swój jubileusz publikując wiele relacji i historii z motocyklami BMW w tle i fascynującymi ludźmi, wliczając w to podróżników i zawodników wyścigowych, którzy także nigdy nie przestali podwyższać poprzeczki.

Te historie będą opowiadały o wydarzeniach z każdej dekady, wliczając w to kluczowe maszyny i utalentowanych ludzi stojących za nimi. Fascynujące archiwum fotografii dokumentuje rozwój marki od początku wieku po dzień dzisiejszy. Dzięki temu możliwe będzie pokazanie zasad jakości, niezawodności i rozwoju technologicznego.

Wszystkie historie będą publikowane na www.bmw-motorrad.com i udostępniane przez socjalne platformy. Dodatkowo będzie wydana książka "’90 Years od BMW Motorrad" zawierająca historię, bohaterów i opis początków marki. Każda dekada pokazuje ekscytujące innowacje i premiery nowych produktów, które stworzyły renomę marki.

Eventy i wydarzenia są zaplanowane na całym świecie - zwłaszcza w miejscach takich jak BMW World w Monachium i BMW Motorrad Days w Garmisch-Partenkirchen. Zapraszamy na pokład! Świętujcie 90-lecie niesamowitej historii, innowacji i pasji z największą europejską firmą motocyklową.

Z okazji 90 lat BMW Motorrad wszystkie motocykle BMW sprzedane w Polsce w 2013 będą objęte 4-letnią opieką gwarancyjną w prezencie. Dowiedz się więcej szczegółów.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę