tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wjechał do salonu ładowarką kołową i ukradł dwa motocykle
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wjechał do salonu ładowarką kołową i ukradł dwa motocykle

Autor: Alonzo 2021.10.17, 00:10 Drukuj

Złodzieje są często bardzo sprytni i wymyślają takie metody kradzieży, które nigdy nie przyszłyby nam do głowy. Są w stanie przechytrzyć najlepszą ochronę i obejść najbardziej zaawansowane zabezpieczenia. Gdy wyrafinowane metody nie zdają egzaminu, są w stanie odwołać się do metod z epoki kamienia łupanego. Jak ten złodziej, który ukradł z budowy ładowarkę kołową, a następnie włamał się nią do salonu.

Po wyważeniu sklepowej witryny złodziej przywiązał dwa motocykle pasami, a następnie zawiesił je na ładowarce kołowej. Transportując w ten sposób swój łup zbiegł z miejsca zdarzenia. Całe zdarzenie nagrały kamery monitoringu:

NAS Analytics TAG

Na trop rabusia bardzo szybko wpadła policja. Ten, niezrażony pościgiem, postanowił uciec policji właśnie budowlaną ładowarką. Jego ucieczka zakończyła się na drzewie, a rabuś dalej uciekał pieszo. Ostatecznie jego los przypieczętowały psy tropiące, które odnalazły go w krzakach o piątej nad ranem. Sytuacja miała miejsce w Australii, w stanie Queensland.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę