tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WSBK: jest decyzja w sprawie rundy w Katarze
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

WSBK: jest decyzja w sprawie rundy w Katarze

Autor: Konrad Bartnik 2020.03.03, 18:13 Drukuj

Rozstrzygnęły się losy zawodów World Superbike planowanych na 13-15 marca na torze Losail w Katarze. Były one zagrożone przez przymusową kwarantannę dla gości z niektórych krajów, głównie Włoch, wprowadzoną przez władze Kataru ze względu na epidemię koronawirusa. 

Runda WSBK w Katarze została przełożona - nie wiadomo jeszcze na kiedy. Miejscowe władze wprowadziły 14 dni kwarantanny dla osób pochodzących z Włoch lub obecnych w tym kraju w ciągu ostatnich dwóch tygodni. W związku z tym, że wielu zawodników oraz członków ekip WSBK jest związanych z Włochami, uznano że rozegranie zawodów w planowanym terminie jest niemożliwe. 

NAS Analytics TAG

Jest jeszcze cień szansy, że służby Kataru odwołają zarządzenie, ale bardzo minimalne. Firma Dorna, organizator serii World Superbike, ma informować w tej sprawie na bieżąco. Wszystko wskazuje na to, że zawody motocykli produkcyjnych zobaczymy dopiero w ostatnich dniach marca na hiszpańskim torze Jerez.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr