tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WSBK: Kawasaki Racing Team - krlowie paddocku [GALERIA]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

WSBK: Kawasaki Racing Team - krlowie paddocku [GALERIA]

Autor: Konrad Bartnik 2020.02.26, 10:54 Drukuj

Fabryczna ekipa Kawasaki to najbardziej utytułowany zespół serii World Superbike w ostatniej dekadzie. W tym roku "Zieloni" z Jonathanem Rea i Alexem Lowesem idą po szósty z rzędu tytuł mistrzowski. 

Dla Jonathana Rea będzie to dwunasty pełny sezon w Mistrzostwach Świata Superbike. Odkąd w 2015 roku przesiadł się z Hondy na Kawasaki, pozostaje niepokonany, choć na początku zeszłego sezonu sporo krwi napsuł mu Alvaro Bautista. Rea ma na koncie już pięć tytułów mistrzowskich, w tym roku również będzie bardzo mocny - pokazał to wykręcając najlepsze czasy w trakcie zakończonych właśnie testów na Phillip Island w Australii.  

NAS Analytics TAG

Nowym zespołowym partnerem Jonathana jest w tym sezonie Alex Lowes, przez ostatnie kilka lat zawodnik Yamahy i trzykrotny zwycięzca wyścigu Suzuka 8 Hours. Zeszły sezon, w którym zajął trzecie miejsce, był jego najlepszym w karierze w WSBK. Nie wystarczyło to jednak do utrzymania miejsca w zespole Pata Yamaha, w którym jego motocykl przejął Toprak Razgatlioglu. W ekipie Kawasaki Racing Team Alex Lowes zastąpił Leona Haslama, który przeniósł się do Hondy i w testach bardzo dobrze radzi sobie na nowej CBR-1000RR-R.

Niedawno zaprezentowano tegoroczne, "jadowite" barwy Kawasaki ZX-10RR, który póki co pozostaje królem superbike’ów. Czy uda się kolejny rok z rzędu? Na pewno będzie coraz trudniej. Pierwszy wyścig już w najbliższą sobotę!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr