tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 VOGE i BARTON coraz mocniej na polskim rynku. W ostatnich dniach odbyy si dni dealerskie obu marek
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

VOGE i BARTON coraz mocniej na polskim rynku. W ostatnich dniach odbyy si dni dealerskie obu marek

Autor: Andrzej Sitek 2023.09.28, 13:55 Drukuj

W dniach 19-21 września na terenie ODTJ Dolsk (Akademia Kierowcy) w Wielkopolsce odbyły się dni dealerskie marki VOGE i Barton. Była to świetna okazja, aby poznać pełną gamę motocykli tych bardzo popularnych marek na naszym rynku.

W ramach wydarzenia odbyło się również szkolenie motocyklowe oraz jazdy po torze szkoleniowym, które poprowadzili instruktorzy z Jejujeju.pl, czyli Marlenka Dudek i Paweł Kowalski, znani również z portalu Ścigacz.pl. Dodajmy jeszcze, że część terenowa była pod opieką Marzeny Chrostek z Fabryki Mistrzów, która poprowadziła bardzo ciekawe i inspirujące zajęcia.

NAS Analytics TAG

Warto przypomnieć, że VOGE to marka, która w obecnym sezonie dynamicznie rozwija swoją ofertę sprzedażową i szykuje wiele bardzo mocnych nowości. VOGE Motorcycles została stworzona przez Loncin Industries w celu zdominowania segmentu luksusowych motocykli średniej pojemności. Motocykle street, classic i adventure z silnikami jedno- lub dwucylindrowymi o pojemności od 300 do 900 cm³ są dostępne w gamie VOGE i zyskują coraz większą popularność. Dodajmy jeszcze, że Loncin jest jednym z największych producentów silników w Chinach, a docelowo trafiają również do wielu europejskich, przodujących marek.

Barton Motors to solidna marka znana na polskim rynku od 16 lat, która w rankingach sprzedaży cały czas znajduje się w pierwszej piątce najpopularniejszych importerów skuterów, motorowerów i motocykli 125 cm3. Dzieje się tak nieprzypadkowo, bo jakość pojazdów jest na bieżąco kontrolowana przez pracowników w Chinach, którzy są obecni podczas każdego etapu produkcji nowych motocykli i skuterów. Podzespoły, używane w jednośladach sprzedawanych pod marką Barton, są wytwarzane w najlepszych fabrykach, będących producentami OEM dla topowych marek, takich jak BMW, Suzuki czy Piaggio. Barton posiada rozbudowaną sieć salonów sprzedaży w całej Polsce.

Dni dealerskie marek VOGE i Barton umożliwiają ludziom z branży motoryzacyjnej nie tylko poznanie najnowszej oferty sprzedażowej, ale równie zapoznanie się  z planami  producentów. Tą cenną wiedzą możemy się później podzielić z Wami. Tymczasem więcej szczegółów o wymienionych markach znajdziecie pod adresami stron internetowych VOGE i Barton. Polecamy zajrzeć.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr