tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kup motocykl lub skuter w jeszcze lepszej cenie. Bartonowy Mikoaj dodaje kolejne zniki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kup motocykl lub skuter w jeszcze lepszej cenie. Bartonowy Mikoaj dodaje kolejne zniki

Autor: Informacja prasowa 2023.12.06, 10:43 Drukuj

Czy myślałeś już o motocyklowych prezentach dla bliskich na nadchodzącego Mikołajki lub Gwiazdkę? A może chciałbyś już teraz cieszyć się z posiadania nowego jednośladu i wyruszyć w trasę z początkiem kolejnego sezonu motocyklowego? Jeśli odpowiedź na oba z tych pytań brzmi TAK, to ta okazja skierowana jest właśnie do ciebie!

Zainteresowanie mikołajkową akcją nie maleje. Postanowiliśmy więc uatrakcyjnić mikołajkową promocję dokładając obniżkę cen wybranych modeli Bartona. To z pewnością doskonała okazja, aby skorzystać z wyjątkowej oferty na pojazdy Barton Motors dedykowanej posiadaczom prawa jazdy kategorii B.

NAS Analytics TAG

1000 zł mniej za cieszący się świetnymi opiniami właścicieli motocykl turystyczny Barton Hyper 125 (z kuframi lub bez), 800 zł mniej za uniwersalny skuter Barton Falcon 125, czy 600 zł zniżki na najtańszy w naszej ofercie nakedbike Barton Street-R 125 to spore oszczędności, które przydadzą się m.in.: na  benzynę, serwisy gwarancyjne, czy opłacenie kosztów wyjazdów wakacyjnych.

Nabycie tych modeli, jak i innych pojazdów z oferty Barton Motors, uprawnia również do otrzymania pakietu dodatków o wartości 1000 zł brutto. Wybierasz z produktów i akcesoriów znanych większości motocyklistów marek: Just1 Racing, Kovix Security, Origine Helmets i Moretti Parts wyszczególnionych na dedykowanej promocji stronie. Akcja ograniczona jest czasowo i ilościowo.

Mikołajki w Barton Motors trwają do 17 grudnia bieżącego roku*

Zasady realizacji pakietu promocyjnego dostępne w regulaminie.

Opis i szczegóły techniczne dotyczące premiowanych pojazdów** znajdziecie na stronie www. Zapraszamy do kontaktu z punktami dealerskimi Barton Motors, gdzie uzyskacie fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego dla was, czy waszych bliskich pojazdu.

Nie czekajcie do wiosny. Już teraz możecie cieszyć się swoim wymarzonym jednośladem lub czterokołowcem, który zakupicie w wyjątkowych cenach!

*Istnieje możliwość przedłużenia promocji do momentu wyprzedania modeli biorących udział w akcji.
**Nie dotyczy rowerów elektrycznych marki Barton

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr