tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostatnie dni promocji na pojazdy w Barton Motors
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ostatnie dni promocji na pojazdy w Barton Motors

Autor: Informacja prasowa 2023.12.14, 10:46 Drukuj

Zbliżamy się do końca promocji mikołajkowej na pojazdy Barton. To ostatni moment na odwiedzenia punktów sprzedaży i zamówienia interesującego was pojazdu.

Niektóre modele motocykli, motorowerów, skuterów czy quadów** dostępne są obecnie w bardzo okazyjnych cenach, które nie szybko się powtórzą. Dodatkowo każdy zakup nowego pojazdu premiowany jest otrzymaniem pakietu akcesoriów za 1000 zł brutto. Warto podkreślić, że sami decydujecie, co wejdzie w skład pakietu promocyjnego. Możecie wybierać z szerokiej palety akcesoriów znanych motocyklistom marek: Just1 Racing, Origine Helmets, Kovix Security czy dodatków od Moretti Parts pasujących do twojego nowego Bartona.

NAS Analytics TAG

Dla fanów elektromobilności mamy fantastyczną wiadomość. Do 17 grudnia* kupując skuter elektryczny Barton E-max One macie możliwość nabycia dodatkowej baterii Li-ion za połowę ceny. Dzięki temu oszczędzicie aż 2200 zł, a zasięg waszego nowego E-max One zwiększy się dwukrotnie do ok.100 km.

Barton E-max One Li-ion to model skutera elektrycznego, który jest w ofercie od paru sezonów i nadal jest częstym wyborem jako codzienny transport, podobnie jak jego młodszy brat Energy 2.0. Barton E-max One Li-ion to jeden z najbardziej zaawansowanych skuterów elektrycznych w swojej kategorii, który kosztuje poniżej 10 000 złotych! Napędza go silnik elektryczny o mocy aż 3000W, dzięki czemu nie brakuje mu dynamiki. Nowoczesna, wyjmowana bateria litowo-jonowa 72V 20Ah wystarcza na pokonanie około 50 km zasięgu, jest lekka i dzięki łatwej opcji demontażu można ją zabrać do naładowania w domu czy miejscu pracy.

Barton E-Max One to kompaktowy skuter elektryczny, który świetnie sprawdza się w ruchu miejskim. Wyposażony jest w wydajne, nowoczesne oświetlenie w technologii LED, duży ekran LCD z wszystkimi potrzebnymi funkcjami czy uprzyjemniające codzienne podróże radio. Co najważniejsze to to, że tym pojazdem elektrycznym można jeździć na takich samych zasadach jak każdym motorowerem 50 ccm.

Zapraszamy do odwiedzenia salonów sprzedaży Barton Motors i sprawdzenia szczegółów promocji na stronie https://barton-motors.pl/promocja.

*Istnieje możliwość przedłużenia promocji do momentu wyprzedania modeli biorących udział w akcji.

**Nie dotyczy rowerów elektrycznych marki Barton

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr