tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Eksploatacja motocykli i skuterw Voge na nowej benzynie E10. Oficjalne stanowisko i zalecenia importera Grupy BMB
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Eksploatacja motocykli i skuterw Voge na nowej benzynie E10. Oficjalne stanowisko i zalecenia importera Grupy BMB

Autor: Informacja prasowa 2024.03.15, 13:57 Drukuj

Nie milknie temat benzyny E10, która na początku tego roku zastąpiła na stacjach dotychczasową E5. Pytania w tej sprawie dotarły również do polskiego importera marki Voge. Oto oficjalne oświadczenie i stanowisko specjalistów z Grupy BMB. Paliwo E10 jest całkowicie bezpieczne dla motocykli i skuterów tej firmy.

Paliwo 95 E10 jest nowością na polskich stacjach benzynowych. Natomiast w krajach zachodniej Europy jest sprzedawane i wykorzystywane już od kilkunastu lat. E10, zgodnie z nazwą, różni się od benzyny E5 procentową zawartością bioetanolu - maksymalnie 10% zamiast 5%.

NAS Analytics TAG

Oto oficjalne stanowisko Grupy BMB, polskiego importera marki Voge:

W związku licznymi pytaniami dotyczącymi używania nowego paliwa 95 E10, które od 1 stycznia 2024 roku zastąpiło na polskich stacjach popularną benzynę 95 E5, pragniemy poinformować, że wszystkie pojazdy z oferty Voge, są przystosowane fabrycznie do użytkowania zarówno na paliwach E5, jak i E10. Jest to stosunkowo świeża marka pojazdów na rynku i wszystkie oferowane modele mogą być bez problemów eksploatowane na nowej benzynie. Użytkowanie pojazdów Voge na nowym paliwie nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Jedyne dodatkowe zalecenie dotyczy pojazdów odstawianych na dłuższy postój. Po kilku miesiącach może nastąpić naturalna separacja bioetanolu w paliwie. Dlatego w przypadku długiego postoju zaleca się wypełnienie zbiornika bezpieczniejszym na taką okoliczność paliwem 98-oktanowym.

Więcej informacji o marce Voge znajdziecie na stronie www.voge.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr