tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ural z koszem gubi kierowc i jedzie dalej - sprzt nie do zatrzymania
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ural z koszem gubi kierowc i jedzie dalej - sprzt nie do zatrzymania

Autor: Alonzo 2021.02.27, 18:04 3 Drukuj

Rozwija się moda na retro. Ural jest marką, która czerpie z tej mody całymi garściami. Jeżeli tak dalej pójdzie, motocykle te staną się legendarne, a ich zalety będą wychwalane po sam kraniec świata. Na przykład ich dziarskość i wytrzymałość, jako sprzętu nie do zatrzymania.

Do internetu właśnie trafił film, na którym Ural gubi motocyklistę i sam próbuje jechać dalej. Towarzyszący całemu zdarzeniu dźwięk silnika sprawia, że zaczynamy dopatrywać się w tym Uralu cech czołgu:

NAS Analytics TAG

Ural już w chwili swoich narodzin był motocyklem, który budził emocje. W roku 1939, gdy Hitler zamierzał napaść na Europę, takie same plany potajemnie knuł Stalin. Gdy zawierano pakt Ribbentrop-Mołotow, Niemcy przekazali Rosjanom plany budowy swojego motocykla BMW R71 wraz z całą linią montażową oraz sporym zapasem części. Rosjanie przechrzcili BMW na Moskwę i rozpoczęli budowę motocykla M72. W latach sześćdziesiątych na bazie M72 powstał właśnie słynny Ural. Motocykl z korzeniami ze wszech miar wojowniczymi i niemiecką "pancernością". Nie dziwi więc sytuacja przedstawiona na filmie, w której Ural najpierw zrzuca kierowcę ignoranta, a następnie próbuje w pojedynkę jechać dalej.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr