tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ukraina nie wpuściła polskich motocyklistów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ukraina nie wpuściła polskich motocyklistów

Autor: Beavis 2015.05.08, 10:51 26 Drukuj

Polscy motocykliści biorący udział w rajdzie im. rotmistrza Witolda Pileckiego nie zostali wpuszczeni na teren Ukrainy.

Motocyklowy rajd im. rotmistrza Witolda Pileckiego, który wystartował 29. kwietnia, musiał przedwcześnie opuścić Białoruś. Organizatorzy postanowili wracać przez Ukrainę, jednak po 11. godzinach spędzonych na przejściu granicznym, uczestnikom rajdu zabroniono wjazdu na teren Ukrainy. Jak podaje Fakt.pl, przyczyną nie wpuszczenia polskich motocyklistów na teren Ukrainy był strach przed prowokacją. Kontakt z polskim MSZ-etem nie przyniósł efektu, motocykliści zostali zmuszeni wrócić przez Białoruś, gdzie anulowano im pieczątki wyjazdowe i pozwolono wrócić do Polski.

NAS Analytics TAG

Uczestnicy rajdu, którzy chcieli uczcić pamięć rotmistrza Witolda Pileckiego, wracają dziś do kraju. Z wstępnych informacji wynika, że granicę będą pokonywać na przejściu granicznym Brześć-Terespol.

Foto: Archiwum

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 16
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: vv 14/05/2015 14:03

Trzeba o tym pamiętać.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę