tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bicie i kopanie motocyklistek, wyzwiska i okrucieństwo policji. Szokujący film z Białorusi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bicie i kopanie motocyklistek, wyzwiska i okrucieństwo policji. Szokujący film z Białorusi

Autor: Raff 2020.08.12, 16:08 11 Drukuj

Wyzwiska, bicie, kopanie i mierzenie z broni palnej do kobiet na motocyklach - tak wyglądają realia na białoruskich drogach. Przerażający film pokazuje całkowity zanik człowieczeństwa u policjantów.

Wraz z informacjami o masowych protestach na Białorusi, związanych ze sfałszowanymi wyborami, prześladowaniem opozycji i zastraszaniem dziennikarzy, płyną do nas także smutne informacje dotyczące motocyklistów. Dotarliśmy do filmu, który bez żadnych wątpliwości pokazuje skalę brutalności policji.

NAS Analytics TAG

Sytuacja, przedstawiona na filmie, jest tym bardziej bulwersująca, że, jak wynika z opisu, policjanci pastwili się nad… kobietami! Wydaje się nieprawdopodobne, że niestawiające oporu motocyklistki są bite, kopane i poniżane z wyraźną przyjemnością.

Trudno nam uwierzyć, że sceny pokazane na filmie mają cokolwiek wspólnego z walka z przestępczością. To raczej przykład totalnego upadku wartości białoruskiej policji i zaniku człowieczeństwa u jej funkcjonariuszy.

źródło: Nexta

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę