tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szeryf z ciarwki wymierza sprawiedliwo. Polskiej policji. Zobacz film z pechowcem roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szeryf z ciarwki wymierza sprawiedliwo. Polskiej policji. Zobacz film z pechowcem roku

Autor: Janusz Bbenek 2020.08.10, 16:30 1 Drukuj

Policjanci w nieoznakowanym radiowozie patrolujący okolice Wrocławia natknęli się na drogowego szeryfa wagi ciężkiej. Kiedy zgodnie z przepisami poruszali się lewym pasem, chcąc wjechać "na suwak" tam, gdzie się kończył, kierowca ciężarówki stojącej w korku na prawym pasie wjechał im przed maskę, próbując uniemożliwić przejazd. 

NAS Analytics TAG

Prawdopodobnie nie zachowałby się tak, gdyby funkcjonariusze poruszali się oznakowanym autem policyjnym. Jego zaciekłość w zwalczaniu "cwaniaków" zaprowadziła go niestety prosto po mandat. 

Mimo szeroko ogłaszanych kampanii, popartych zmianami w prawie dotyczącymi jazdy "na suwak", wciąż pokutuje u nas zasada ustawiania się przed zwężeniami w karnej kolejce tylko na jednym pasie, mimo że do dyspozycji są dwa lub więcej. Kierowcy, którzy podjeżdżają do samego końca wolnego pasa i kierunkowskazem sygnalizują chęć zjazdu uważani są za postępujących co najmniej niekulturalnie. Tymczasem jest to straszna bzdura, przez którą stoimy w większych korkach. Warto o tym pamiętać, pas jest po to, żeby po nim jechać.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr