tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ukradli motocykl, a pójdą siedzieć za posiadanie narkotyków
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ukradli motocykl, a pójdą siedzieć za posiadanie narkotyków

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.11.27, 16:21 Drukuj

Tracker GPS umieszczony w skradzionym motocyklu okazał się źródłem sporych problemów dla dwóch złodziejaszków.

Zaczęło się od kradzieży skutera, który należy do pracownika rozwożącej jedzenie firmy Deliveroo. Maszyna zniknęła sprzed jednej z restauracji w Liverpoolu. Policja miała ułatwione zadanie, bo skradziona Honda była wyposażona w nadajnik GPS.

NAS Analytics TAG

Złodzieje nie uciekli daleko, bo przejechali zaledwie 1,7 km i zaparkowali łup w alejce. Kiedy policja dotarła na miejsce, aresztowała dwóch podejrzanych w wieku 17 i 22 lat. Młodzi adepci sztuki zaboru cudzego mienia okazali się również miłośnikami chemii - w grillu policjanci znaleźli sporą ilość tabletek ecstasy. Z kolei w schowku skutera został ukryty sporej wielkości młotek.

Podejrzani odpowiedzą za kradzież, posiadanie narkotyków oraz posiadanie niebezpiecznego narzędzia.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę