tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Okradziono motocyklowego ratownika medycznego z Warszawy! Pom znale jego auto!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Okradziono motocyklowego ratownika medycznego z Warszawy! Pom znale jego auto!

Autor: Raff 2020.10.18, 18:43 Drukuj

Marcin "Borkoś" Borkowski, ratownik medyczny pracujący na motocyklu, stracił swój samochód. Czarny Mitsubishi Outlander w piątek zniknął spod bloku, w którym mieszka Marcin.

Marcin Borkowski ratownikiem jest od wielu lat. W tym roku udało mu się kupić skuter Piaggio MP3, przystosowany dla potrzeb ratownictwa medycznego. Dzięki temu w kilka minut może dotrzeć do osoby potrzebującej pomocy.

NAS Analytics TAG

W piątek po dyżurze Marcin, gdy Marcin wrócił na warszawską dzielnicę Bródno, gdzie mieszka, zauważył brak samochodu - czarnego Mitsubishi Outlandera. W aucie znajdowały się między innymi trzy apteczki i dokumentacja medyczna z leczenia szpitalnego.

Ratownik prosi o pomoc każdego, kto może pomóc mu odnaleźć skradziony pojazd o kontakt pod numerem telefonu: 608 527 044.

Dane pojazdu:
Mitsubishi Outlander - CZARNY
Rok produkcji: 2018
Nr. rej.: WE 189VR
VIN: JMBXNGF7WKZ000938

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr