tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Turystyczny junior - Benelli TRK 251 2019
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Turystyczny junior - Benelli TRK 251 2019

Autor: Konrad Bartnik 2018.11.06, 17:36 8 Drukuj

Model TRK 502 okazał się dużym sukcesem firmy Benelli. Włosi poszli więc za ciosem i na trwających właśnie targach EICMA pokazali mniejszą wersję - TRK 251, małe turystyczne enduro.

Od lat powtarzamy, że do wielkiej turystyki wcale nie jest potrzebny wielki motocykl. Spokojnie da się objechać świat 125-tką, a klasa 250 to już naprawdę duża frajda i konkretne osiągi. Coraz więcej producentów idzie tą drogą, oferując kompletnie wyposażone motocykle turystyczne o małych pojemnościach.

NAS Analytics TAG

Takie właśnie jest najnowsze Benelli TRK 251, mała wyprawówka zbudowana na solidnej, kratownicowej ramie. W założeniu ma być tanim, lekkim i łatwym w opanowaniu motocyklem dla młodych adeptów jednośladowej turystyki.

TRK 251 napędzany jest chłodzonym cieczą singlem o pojemności 250 cm3 i mocy 24,5 KM. Jego zawieszenie to odwrócony widelec o średnicy rur 41 mm i centralny amortyzator. Mimo wyglądu rasowego enduro, jego żywiołem są jednak kręte asfaltowe drogi, o czym świadczą chociażby 17-calowe koła ze stopów aluminium z szosowymi oponami. Przednia tarcza hamulcowa ma 280 mm średnicy i czterotłoczkowy zacisk, tylna 240 mm i jeden tłoczek.

Benelli TRK 251 ma być dostępne w salonach już na wiosnę przyszłego roku, a do jesieni planowane jest wprowadzenie wersji 125 cm3, przeznaczonej dla młodych motocyklistów z prawem jazdy A1 oraz dla dotychczasowych kierowców aut.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:mor 07/11/2018 22:31

Ciekawe jaka będzie cena

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę